بدون دیدگاه

قدرت پیامک هدفمند رو جدی بگیرید : پیامک‌های تبلیغاتی زیادی در طول روز بین مردم رد و بدل می‌شود، اما تنها درصد کمی از آن ‌هاست که هدفمند است و نفعی به کاربر می‌رساند. اگر کسب‌وکاری دارید، به دنبال سود از طریق تبلیغات هستید و می‌خواهید با کمترین هزینه بهترین نتیجه را داشته باشید، بهتر است بدانید ارسال پیامک تبلیغاتی همچنان در راس ابزارهای تبلیغاتی قرار دارد. بنابراین با استفاده از پیامک هدفمند، می‌توانید مشتری بیشتری جذب کنید و فروش بهتری داشته باشید. اما چطور؟ در این مقاله مفصل دربارۀ ابزاری به نام پیامک هدفمند و انواع روش‌های ارسال آن صحبت خواهیم کرد

قدرت پیامک هدفمند رو جدی بگیرید

پیامک هدفمند چیست؟

پیامک‌هایی که با هدف از پیش تعیین‌شده برای افراد یا گروه‌های خاص ارسال می‌شود، پیامک هدفمند است. برای ارسال این نوع پیامک‌ باید شناخت خوبی از مخاطب داشته باشید، بدون برنامه‌ریزی تبلیغات نکنید و ارسال پیامک هم نداشته باشید. زمان‌بندی برای ارسال پیام هدفمند از اهمیت زیادی برخوردار است، زیرا بدون آن نمی‌توان بازخورد از تبلیغات پیامکی را بالا برد.

با رعایت زمان‌بندی می‌توان در ذهن مشتری ماندگار شد. چون در این صورت است که نام تجاری شما را در ذهن می‌ماند و بر سر زبان‌ها می‌افتد. به زبان ساده، مشتری‌ها از طریق بازاریابی دهان به دهان است که کسب‌وکارتان را دنبال می‌کنند

قدرت پیامک هدفمند رو جدی بگیرید

راهنمای ارسال اس‌ ام‌ اس هدفمند

ارسال اس ام اس هدفمند آنقدر هم کار سختی نیست، فقط باید شناخت خوبی از جامعه هدف و مشتریانتان داشته باشید تا بدانید برای هر کدامشان چقدر تبلیغات کنید و با چه روش‌هایی بیشتر توی چشمشان باشید. برای همین ارسال انواع پیامک هدفمند بر اساس سامانه ملی پیامک را در ادامه برایتان توضیح خواهم داد

قدرت پیامک هدفمند رو جدی بگیرید

ارسال پیامک بر اساس منطقه جغرافیایی

ممکن است بخواهید از پیامک هدفمند برای تبلیغ کسب‌وکاری که به تازگی راه انداختید، استفاده کنید. مثلاً قصد دارید برای افتتاحیه کافی‌شاپ جدیدتان به تعدادی از شهروندان خبر دهید. برای این اطلاع‌رسانی می‌توانید بر اساس منطقه عمل کنید و از محل زندگی افراد کمک بگیرید، یعنی همسایه‌ها و ساکنان محله خودتان را اول از همه دعوت کنید. سراغ پنل ارسال پیام کوتاه بروید، محله‌های مورد نظرتان را از روی نقشه برای اطلاع رسانی انتخاب کنید و بعد متن پیامک را بنویسید.

البته این امکان تنها برای 17 کلانشهر بزرگ ایران فعال است و برای ارسال پیامک منطقه‌ای در شهرستان باید از ابزار ارسال از روی کدپستی کمک بگیرید. برای این روش فقط کافیست کد پستی محله را داشته باشید و بعد برای ساکنان همان محله، پیامک هدفمند بفرستید.

قدرت پیامک هدفمند رو جدی بگیرید

ارسال پیامک هدفمند بر اساس شغل و صنف

ارسال پیامک هدفمند بر اساس شغل از دیگر گزینه‌های مورد استفاده برای تبلیغات کسب‎‌وکارتان است. حتماً می‌دانید که هر شغلی با صنف یا اصناف خاصی در ارتباط است و برای جذب حداکثری باید تبلیغات جزئی‌تری فقط بین مشتریان خودش داشته باشد. امکان ارسال اس ام اس به گروه‌های شغلی این کار را برایتان راحت کرده است. ساده‌تر بگویم!

اگر حوزه شغلی شما تجارت فولاد است، مشتری شما شهروندان معمولی نیستند و برای تبلیغات باید حتماً سراغ گروه‌های خاص بروید. ارسال پیامک هدفمند بر اساس شغل دقیقاً امکان این تبلیغات جزئی و هدفمند را برایتان فراهم کرده است تا با استفاده از پنل ارسال پیامک بتوانید برای هر زیر گروه شغلی در هر استانی که می‌خواهید، اس ام اس بفرستید.

با این روش ارسال پیامک شما بیهوده نیست و دقیقاً به دست همان کسانی می‌رسد که به کالا و خدماتتان نیاز دارند.

قدرت پیامک هدفمند رو جدی بگیرید

چگونه پیامک انبوه ارسال کنیم؟

حال که مزیت های ارسال پیامک انبوه را برشمردیم لازم است بدانید چگونه می توان به این امکانات دست یافت. سامانه پیامکی یا پنل اس ام اس ابزاری است که همه این امکانات را برای شما فراهم می آورد.

سامانه پیامک  نرم افزاری است تحت وب (اسکریپت) که به سرویسهای مخابراتی متصل شده و امکان  ارسال و دریافت پیامک از طریق اینترنت را برای شما فراهم می آورد.

اپراتورهای تلفن همراه از جمله ایرانسل و همراه اول  نرم افزار ارسال پیامک انبوه را تحت عنوان پنل اس ام اس همراه اول یا پنل اس ام اس ایرانسل توسط شرکت های تحت پوشش خود ارائه می دهند.

قدرت پیامک هدفمند رو جدی بگیرید

ارسال پیامک هدفمند ، ارسال پیامک تبلیغاتی هدفمند ، ارسال پیامک هدفمند ایرانسل ، ارسال پیامک هدفمند اینستاگرام ، ارسال پیامک هدفمند اداری ، ارسال پیامک هدفمند پویا ، ارسال پیامک هدفمند پستی ، ارسال پیامک هدفمند پیامک ، ارسال پیامک هدفمند پلیس فتا ، ارسال پیامک هدفمند جیمیل ، ارسال پیامک هدفمند جواز کسب ، ارسال پیامک هدفمند چیست ، ارسال پیامک هدفمند چگونه است ، ارسال پیامک هدفمند چه باید کرد ، ارسال پیامک هدفمند حرفه ای ، ارسال پیامک هدفمند در ایرانسل ، ارسال پیامک هدفمند در واتساپ ، ارسال پیامک هدفمند در ایرانسل من ، ارسال پیامک هدفمند در گوشی ، ارسال پیامک هدفمند ذره بین ، ارسال پیامک هدفمند رانندگان ، ارسال پیامک هدفمند فارسی ، ارسال پیامک هدفمند واتساپ ، ارسال پیامک هدفمند همراه اول .

قدرت پیامک هدفمند رو جدی بگیرید

برچسب ها

پیامک انبوهارسال دیدگاه


جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نام

ورود/ثبت نام

لطفا برای ورود یا ثبت نام،شماره تلفن همراه خودرا وارد کنیددیدگاه ها