طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی : طراحی یک سایت واکنش گرای پزشکی یا طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی که بتواند از یک سو تبلیغات پزشکی ارائه دهد و از سوی دیگر امکان ویزیت آنلاین پزشک را فراهم آورد، در کمتر از سه ثانیه لود شود و از طریق موبایل نیز کاربرپسند باشد؛ یک

 • تضمین بازگشت وجه
 • ناموجود
  مشاوره رایگان 09116367929
  پشتیبانی آنلاین
  تا 3 ماه
  آموزش کاملاٌ
  عملی و کاربردی
  نگاه 3 جانبه
  فنی، انسانی و تجاری

  طراحی سایت پزشکی : طراحی یک سایت واکنش گرای پزشکی یا طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی که بتواند از یک سو تبلیغات پزشکی ارائه دهد و از سوی دیگر امکان ویزیت آنلاین پزشک را فراهم آورد، در کمتر از سه ثانیه لود شود و از طریق موبایل نیز کاربرپسند باشد؛ یک فعالیت تخصصی است. اما در صورتیکه به موفقیت ختم شود می تواند در برندینگ پزشک یا کلینیک یک تاثیر بسزایی داشته باشد.استفاده از سایت پزشکی صرفا برای حالتی که بخواهید بیماران مراجعه کنند نیست. بلکه می‌توانید با رشد دادن سایت خود به عنوان یک فروشگاه اینترنتی، تجهیزات پزشکی را نیز به صورت آنلاین عرضه کنید. طراحی سایت پزشکی صرفا محدود به پزشکان نیست. بلکه کلنیک‌های پزشکی و آزمایشگاه‌ها نیز می توانند با داشتن یک وب‌سایت به صورت موثرتری به معرفی خود بپردازند تا بیماران بهتر بتوانند آنها را پیدا کنند.

  داشتن وبسایت برای پزشکان چه امکاناتی دارد ؟

  معرفی خدمات، تجربه‌های ارزشمند، توانمندی و جذب مخاطب، فاکتورهایی است که هر پزشکی اگر می‌خواهد شناخته شود، باید به آن توجه کند. شما به عنوان یک پزشک، ماموریت و رسالت خود را کمک به بیماران و مراجعان‌ خود می‌دانید. بسیار خب، با شرایط فعلی، می‌توانید به جای خدمت به تعداد محدودی از بیماران، طیف وسیعی از آن‌ها را از خدمات خود باخبر کنید.

  مراحل راه اندازی وب سایت در سورنا به چه شکل است ؟

  1. مشاوره در خصوص انتخاب امکانات مورد نیاز برای وب سایت

  2. عقد قرار داد و دریافت پیش پرداخت

  3. ثبت دامنه (نام سایت) Domain Registration

  4. خرید فضای میزبانی (هاست)

  5. دریافت اطلاعات اولیه و نظرات شما در خصوص نوع طراحی

  6. انجام مراحل طراحی گرافیکی قالب و ظاهر سایت

  7. تائید طرح توسط شما

  8. ورود اطلاعات اولیه وب سایت(اطلاعات نمونه)

  9. تحویل و آموزش نحوه ی کار با پنل مدیریت سایت

  10. دریافت ماباقی مبلغ قرارداد

  11. شروع پشتیبانی

  طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی

  امکان رزرو وقت از تمامی نقاط جغرافیایی در طی ۲۴ ساعت شبانه روز و فراهم کردن رفاه حال بیماران و مردم و جلوگیری از مراجعات حضوری مکرر، صرفه جویی در زمان و وقت، کاهش ترافیک، صرفه جویی در انرژی و مصرف بنزین و گاز و هزینه های دیگر، قابلیت مشاهده سوابق توسط بیمار و پزشک مربوطه، شفاف سازی روند تشکیل پرونده و … از مزیت های سایت نوبت دهی هستند.

  ویژگی های طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی

  1. بیمار به صورت 24 ساعته می تواند وقت قبلی رزرو کند.

  2. بیمار امکان مشاهده وقت های خالی پزشک را برای رزرو وقت خود، در طول هفته و ماه دارد.

  3. وقت بیمار بیش از حد گرفته نمی شود.

  4. ازدحام جمعیت از بین می رود.

  5. مدیریت این سیستم کار ساده ای است و تنها به یک نفر نیاز دارد.

  6. امکان پرداخت آنلاین برای کاربر فراهم است.

  7. امکان لغو نوبت بیمار از سیستم وجود دارد.

  8. امکان یادآوری نوبت به بیماران از چند روز قبل

  9. انتخاب زمان مناسب، با توجه به شرایط بیمار

  10. ساخت پرونده های الکترونیکی برای بیماران

  تفاوت اصلی پلن پايه شركتی با پلن پيشرفته شرکتی در چيست ؟

  مهمترین تفاوتی که این دو پلن دارند در این است که ما در پلن پایه از قالب های آماده لایسنس دار استفاده میکنیم ولی در پلن پیشرفته 0 تا 100 قالب توسط طراحان و برنامه نویسان ما کدنویسی میشود در واقع در پلن پایه ما به شما چند قالب معرفی میکنیم و شما میتوانید از بین آنها قالبی که مدنظرتان است را انتخاب کنید که باید در نظر داشته باشید که تغییرات محدود و جزئی میباشد اما در پلن پیشرفته سایت با طرح و جزئیات مد نظر شما بصورت اختصاصی برای شما طراحی و کد نویسی میشود که ذکر این نکته لازم است که سایت هایی که طراحی اختصاصی میشوند بسیار بهینه تر از قالب های آماده میباشند

  طراحی سایت پزشکی چه امکاناتی را در اختیار پزشکان قرار می‌دهد؟

  به عنوان یک پزشک، برای جذب مشتری و کمک به مردم نیاز به شناخته شدن دارید. به خصوص اگر پزشک در حوزه زیبایی هستید، می‌توانید با قرار دادن نمونه کارها و فیلم‌هایتان در سایت به جلب اعتماد کاربران کمک کنید. درواقع با این روش میزان حرفه‌ای بودن‌تان را در تخصص خود نشان می‌دهید.

  بخش نظرات و پرسش و پاسخ، اصلی‌ترین جایی است که می‌تواند توجه کاربر را به سمت خدمات شما جلب کند. می‌توانید با دادن پاسخ‌هایی که مردم در رابطه با بیماری‌هایشان از شما می‌پرسند این اعتماد را ایجاد کنید که به خوبی در کارتان مهارت دارید. بخش نظرات هم مخصوص افرادی است که قبلا خدمات شما را استفاده کردند و حالا به صورت آنلاین می‌توانند با دادن نظرات خوب، تبلیغ کار شما را انجام دهند. به این ترتیب علاوه بر ارزش گذاری به مشتریان قبلی خود، می‌توانید بیماران جدیدی را نیز با تخصص خود آشنا کنید.

  داشتن وبسایت در حرفه پزشکی باعث می‌شود که دریابید اکثر مردم در کدام بخش از حوزه پزشکی و سلامت مشکل دارند. سپس با قرار دادن محتواهای ارزشمند برای آن‌ها، بیشتر شناخته خواهید شد.

  ضمن اینکه با داشتن وبسایت لازم نیست تمام ویزیت‌های خود را به صورت حضوری و در مطب انجام دهید. می‌توانید به صورت آنلاین از هر کجا که هستید با بیماران خود در ارتباط باشید و اطلاعات زیادی از مشخصات و کیس‌های پزشکی داشته باشید.

  طراحی سایت پزشکی همانند طراحی سایت های دیگر ، یک ضرورت در زمینه پرشکی و درمانی محسوب می شود. با طراحی وب سایت حرفه ای ، روند درمان برای بیماران، پزشکان و کلینیک های درمانی با سرعت انجام می شود. پزشکان با استفاده از سایت می توانند با بیماران خود در ارتباط باشند و اطلاعات و مقالات پزشکی را در اختیار بیماران قرار دهند. علاوه بر این طراحی وبسایت پزشکی امکان مقایسه را برای بیماران فراهم می کند تا بتوانند بهترین متخصص در زمینه های مختلف را پیدا کنند. ارائه خدمات آنلاین هزینه درمان را کاهش می دهد. زیرا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های رفت و آمد مخصوصا برای افرادی که در شهر های دیگر هستند ، نیست. طراحی وبسایت پزشکی باعث دیده شدن تخصص پزشکان و معرفی آن های می شود. در این صورت باید برای معرفی خود خلاقیت به خرج دهید.

  امکانات ویژه در طراحی سایت پزشکی

  1. امکان تشکیل پرونده برای بیماران به صورت اینترنتی

  2. امکان مشاوره از طریق تیکتینگ با بیمار

  3. امکان ارسال و دریافت انواع فایل بین پزشک و بیمار

  4. امکان فروش تجهیزات پزشکی

  5. امکان استفاده از پرداخت آنلاین برای هزینه‌های جانبی

  6. نوبت‌دهی اینترنتی به بیماران و تعیین وقت قبلی

  7. امکان ساخت انواع صفحه پرسش و پاسخ جهت تعامل بیمار با پزشک

  8. امکان درج نمونه کارها برای طراحی سایت دندان پزشکی

  9. امکان توضیح مراحل انجام هر نوع عمل و مشاوره قبل از عمل به بیماران

  10. راه اندازی بخش نظرسنجی و ایجاد تعامل بین بیماران

  مزایای طراحی سایت پزشکی

  طراحی سایت پزشکی به عنوان رزومه شما خواهد بود. بیماران می‌توانند با مراجعه به سایت پزشکی شما سوابق و فعالیت‌ها را مشاهده کرده و با حس اعتماد بیشتر به مطب شما مراجعه کنند.
  اگر جستجویی در سایت‌ها پزشکان جراح داشته باشید در بالای نتایج با تبلیغات گوگل مواجه خواهید شد که صفحات پزشکان جراح مختلف را بر اساس موقعیت شما نمایش خواهد داد. می‌توانید با هزینه کردن و تبلیغات گوگل ادز سایت پزشکی خود را در نتیجه بالا نمایش داده و کسانی که به دنبال جراحی زیبایی یا دندان پزشکی هستند را وارد سایت خود کنید.
  ارائه مشاوره رایگان در زمینه تخصصی می‌تواند روی برندینگ پزشکی شما تاثیر مثبت گذاشته و دیگران نیز با معرفی سایت پزشکی خود به سایر افراد شما را معرفی کنند.
  بیشتر پزشکان در وبسایت خود به ارائه مقالات علمی در زمینه تخصص خود می‌پردازند و به صوت هدفمند سعی می‌کنند بیماران را از طریق همان محتوای علمی به سمت خود جذب کرده و تعداد مراجعه بیماران را به مطب خود افزایش دهند.

  طراحی سایت پزشکی ، طراحی وب سایت پزشک ، طراحی سایت برای پزشک ، ساخت سایت دندانپزشکی ، امکانات طراحی سایت پزشکی ، سایت پزشکان ، شرکت طراحی سایت پزشکی ، طراحی پزشکی ، طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی ، نمونه طراحی سایت تجهیزات پزشکی ، طراحی سایت پزشکی تبریز ، طراحی سایت شرکت تجهیزات پزشکی ، طراحی سایت فروشگاه تجهیزات پزشکی ، طراحی سایت های پزشکی ، سایت طراحی لوگو دندانپزشکی ، طراحی وب سایت های پزشکیسایت ساز پزشکی ، نمونه سایت پزشکی ، طراحی سایت مطب ، طراحی سایت شخصی پزشکان ، امکانات طراحی سایت پزشکی ، طراحی وب سایت برای پزشک ، طراحی سایت نوبت دهی پزشکی

  ارسال دیدگاه


  دیدگاه ها  محصولات مرتبط