طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی : طراحی یک سایت واکنش گرای پزشکی که بتواند از یک سو تبلیغات پزشکی ارائه دهد و از سوی دیگر امکان ویزیت آنلاین پزشک را فراهم آورد، در کمتر از سه ثانیه لود شود و از طریق موبایل نیز کاربرپسند باشد؛ یک فعالیت تخصصی است. اما در صورتیکه به

 • تضمین بازگشت وجه
 • ۶,۶۵۰,۰۰۰  تومان
  مشاوره رایگان 09116367929
  پشتیبانی آنلاین
  تا 3 ماه
  آموزش کاملاٌ
  عملی و کاربردی
  نگاه 3 جانبه
  فنی، انسانی و تجاری

  طراحی سایت پزشکی : طراحی یک سایت واکنش گرای پزشکی که بتواند از یک سو تبلیغات پزشکی ارائه دهد و از سوی دیگر امکان ویزیت آنلاین پزشک را فراهم آورد، در کمتر از سه ثانیه لود شود و از طریق موبایل نیز کاربرپسند باشد؛ یک فعالیت تخصصی است. اما در صورتیکه به موفقیت ختم شود می تواند در برندینگ پزشک یا کلینیک یک تاثیر بسزایی داشته باشد.

  داشتن وبسایت برای پزشکان چه امکاناتی دارد ؟

  معرفی خدمات، تجربه‌های ارزشمند، توانمندی و جذب مخاطب، فاکتورهایی است که هر پزشکی اگر می‌خواهد شناخته شود، باید به آن توجه کند. شما به عنوان یک پزشک، ماموریت و رسالت خود را کمک به بیماران و مراجعان‌ خود می‌دانید. بسیار خب، با شرایط فعلی، می‌توانید به جای خدمت به تعداد محدودی از بیماران، طیف وسیعی از آن‌ها را از خدمات خود باخبر کنید.

  طراحی سایت پزشکی چه امکاناتی را در اختیار پزشکان قرار می‌دهد؟

  به عنوان یک پزشک، برای جذب مشتری و کمک به مردم نیاز به شناخته شدن دارید. به خصوص اگر پزشک در حوزه زیبایی هستید، می‌توانید با قرار دادن نمونه کارها و فیلم‌هایتان در سایت به جلب اعتماد کاربران کمک کنید. درواقع با این روش میزان حرفه‌ای بودن‌تان را در تخصص خود نشان می‌دهید.

  بخش نظرات و پرسش و پاسخ، اصلی‌ترین جایی است که می‌تواند توجه کاربر را به سمت خدمات شما جلب کند. می‌توانید با دادن پاسخ‌هایی که مردم در رابطه با بیماری‌هایشان از شما می‌پرسند این اعتماد را ایجاد کنید که به خوبی در کارتان مهارت دارید. بخش نظرات هم مخصوص افرادی است که قبلا خدمات شما را استفاده کردند و حالا به صورت آنلاین می‌توانند با دادن نظرات خوب، تبلیغ کار شما را انجام دهند. به این ترتیب علاوه بر ارزش گذاری به مشتریان قبلی خود، می‌توانید بیماران جدیدی را نیز با تخصص خود آشنا کنید.

  داشتن وبسایت در حرفه پزشکی باعث می‌شود که دریابید اکثر مردم در کدام بخش از حوزه پزشکی و سلامت مشکل دارند. سپس با قرار دادن محتواهای ارزشمند برای آن‌ها، بیشتر شناخته خواهید شد.

  ضمن اینکه با داشتن وبسایت لازم نیست تمام ویزیت‌های خود را به صورت حضوری و در مطب انجام دهید. می‌توانید به صورت آنلاین از هر کجا که هستید با بیماران خود در ارتباط باشید و اطلاعات زیادی از مشخصات و کیس‌های پزشکی داشته باشید.

   

  سایت ساز پزشکی

   

   

  نمونه سایت پزشکی

   

  سایت مطب

   

  سایت شخصی پزشکان

   

   

  امکانات طراحی سایت پزشکی

   

  طراحی وب سایت برای پزشک

   

  طراحی سایت نوبت دهی پزشکی

   

   

   

   

  ارسال دیدگاه


  دیدگاه ها  محصولات مرتبط