طراحی سایت شخصی

با طراحی سایت شخصی، جایگاه خودتان را در اجتماع، افزایش دهید، اعتبار بیشتری را کسب کنید ، پرزنت مناسبتری از فعالیت هایتان ارائه نماید ، با امکانات متنوعی که داره باعث کسب موفقیت های بیشتر در فضای آنلاین میشه، همین امروز آن اقدام کنید.

 • تضمین بازگشت وجه
 • ۷,۹۰۰,۰۰۰  تومان
  مشاوره رایگان 09116367929
  پشتیبانی آنلاین
  تا 3 ماه
  آموزش کاملاٌ
  عملی و کاربردی
  نگاه 3 جانبه
  فنی، انسانی و تجاری

  با طراحی سایت شخصی، جایگاه خودتان را در اجتماع، افزایش دهید، اعتبار بیشتری را کسب کنید ، پرزنت مناسبتری از فعالیت هایتان ارائه نماید ، با امکانات متنوعی که داره باعث کسب موفقیت های بیشتر در فضای آنلاین میشه، همین امروز آن اقدام کنید.

  این وب سایت قابلیت ایجاد و مدیریت یک صفحه ای و چند صفحه ای دارد. بنا به درخواست و سفارش مشتری، میتونید بهینه سازی شود.

  امکانات پایه سایت شخصی که باید بدانید:

  ریسپانسیو بودن در طراحی سایت شخصی:

  با گسترده و فراگیر شدن استفاده از تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها برای وب گردی و گشت وگذار در فضای مجازی، ریسپانسیو و واکنش گرا بودن یکی از ملزومات سایت های امروزی میباشد. حدود 50 درصد از کاربران از موبایل و تبلت برای مشاهده سایت ها استفاده میکنند و در صورتی که قالب سایت شما نمایش درستی در موبایل و تبلت نداشته باشد کاربران بسیاری را از دست خواهید داد .

  انعطاف پذیری در طراحی سایت شخصی:

  سایت های شخصی باید به نحوی طراحی و پیاده سازی شوند که کاملاً با نیاز کاربر متناسب بوده و بسته به هدفی که برای آن طراحی شده اند پاسخگوی تمامی نیاز های کاربر باشند.

  مدیریت آسان سایت های شخصی:

  یکی از ویژگی های مهمی که در طراحی سایت شخصی باید به آن ها توجه ویژه ای شود قسمت مدیریت سایت های شخصی میباشد. این مدیریت باید بسیار ساده و در عین حال کاربردی نیز باشد. در سیستم های مدیریت محتوای آماده عمدتاً این مسئله رعایت نشده و مدیر سایت با فضای مدیریتی وسیعی در تعامل است که از اکثر امکانات هرگز استفاده نخواهد کرد.

  هزینه ی پایین تر طراحی سایت شخصی:

  یکی از تفاوت هایی که طراحی سایت اختصاصی شخصی با سایر سایت های شرکتی، فروشگاهی و تجاری دارند قیمت و هزینه بسیار پایین آن ها است. سایت های شخصی در عین حال که هزینه بسیار پایینی دارند امکانات زیادی نیز در اختیار ما قرار میدهند.

  امکانات طراحی سایت شخصی :

  در طراحی سایت شخصی میتوان از امکانات زیر به نسبت نیاز و کاربرد سایت استفاده کرد:

  اطلاعات تماس ( شماره ، آدرس ، نقشه ، آدرس ایمیل و . . .)
  آپلود سنتر سایت
  اخبار
  مقالات
  لینک دوستان
  رزومه و درباره ما
  rss feed
  آمار سایت
  امکان درج کامنت برای بازدیدکنندگان
  گالری تصاویر
  فرم تماس با ما
  مدیریت کاربران
  خبرنامه ایمیلی و پیامکی
  نظرسنجی
  منطبق بر اصول سئو سایت
  و . . .

  ارسال دیدگاه


  دیدگاه ها  محصولات مرتبط