بدون دیدگاه

کتاب طرح بازاریابی کسب و کارهای کوچک : برای ساختن یک تجارت موفق ، شما باید از انجام کارهای بازاریابی تصادفی دست بردارید و شروع به دنبال کردن یک برنامه ی قابل اعتماد برای رشد سریع تجارت کنید. به طور سنتی ، ایجاد یک برنامه ی بازاریابی فرایندی دشوار و وقت گیر بوده است ، به همین دلیل است که معمولا انجام نمی شود.

در کتاب طرح بازاریابی کسب و کارهای کوچک ، کارآفرین و بازاریاب عصیانگر آلن دیب از یک کشف جدید در اجرای بازاریابی پرده بر میداردکه ایجاد یک طرح بازاریابی را ساده و سریع می کند. این به معنای واقعی کلمه یک صفحه ی واحد است که به نه مربع تقسیم شده است. با استفاده از آن ، شما می توانید از برنامه ی پیچیده ی بازاریابی خود استفاده کنید و از نقطه ی صفر به قهرمان بازاریابی تبدیل شوید.

چه تازه کارتان را شروع کرده باشید و چه یک کارآفرین باتجربه باشید ، طرح بازاریابی کسب و کارهای کوچک ساده ترین و سریعترین راه برای ایجاد یک برنامه بازاریابی است که باعث رشد کسب و کار شما خواهد شد.

در این کتاب جدید پیشگامانه کشف خواهید کرد:

• چگونه مشتری ، موکل یا بیمار جدید پیدا کنید و چگونه از آنهایی که دارید نهایت سود را ببرید.
• چرا بازاریابی به سبک "مشاغل بزرگ" می تواند تجارت و استراتژی های شما را که در واقع برای مشاغل کوچک و متوسط کار می کنند ، نابود کند.
• چگونه می توان بدون فشار وارد کردن ، یا نیازمند به نظر رسیدن و یا مضطرب بودن یک معامله را به انجام برسانید.
• یک فرآیند گام به گام ساده برای ایجاد طرح بازاریابی شخصی خود که به معنای واقعی کلمه یک صفحه است را به سادگی دنبال کنید و هر یک از 9 مربع که طرح بازاریابی 1 صفحه ای را تشکیل می دهد ، پر کنید.
• چگونه رقبا را از بین ببرید و و خود را تنها انتخاب منطقی نشان دهید.
• چگونه می توان با استفاده از اسرار بازاریابی پاسخگویی مستقیم ، با بودای جه اندک، نتایج شگفت انگیزی کسب کنید.

 به مخاطبان تان درباره ی زحماتی که برای ارائه ی محصول یا خدمت خود متحمل شده اید توضیح دهید. در شعار تبلیغاتی خود یا حتی بسته بندی محصول تان جزئیات زحمات دردناکی را که برای آماده سازی یا تولید محصول کشیده اید شرح دهید. اگر خدمات ارائه می کنید هم، این نکته صدق می کند. به آن ها درباره ی مهارت های خودتان، چگونگی کسب این مهارت ها، همه ی مواردی که بررسی می کنید و نحوه ی آموزش نیروهایتان توضیح دهید. داستانی که پشت محصول یا خدمت شماست بخشی بسیار ضروری برای بازاریابی است.


 در بازاریابی مستقیم، هدف تبلیغات فروش فوری نیست. بلکه یافتن افرادی است که به کاری که شما می کنید علاقه مندند. وقتی مشتریان راغب پاسخ دادند، اطلاعات آن ها را در پایگاه داده برای پیگیری های بعدی جمع آوری می کنید تا برایشان ایجاد ارزش کنید، جایگاه خود را به عنوان فردی قابل اطمینان تثبیت و ارتباطی مبتنی بر اعتماد ایجاد کنید.


 اگر قرار باشد تردمیل مفید باشد، قطعا باید آن را روشن کنم، مدتی رویش بدوم، عرق کنم و این روند را پیوسته تکرار کنم. خرید تردمیل فقط قدم اول است. … برخی از صاحبان کسب و کار حس می کنند پیگیری در مرحله ی استفاده وظیفه ی آن ها نیست؛ یعنی مشتری آن ها مسئول نتایجی است که از محصول یا خدمت خریداری شده به دست می آورد. اما این دیدگاه با نزدیک بینی همراه است. مشتری ای که محصول یا خدمتی را می خرد و از آن درست استفاده نمی کند یا به درستی پیاده سازی اش نمی کند، به احتمال زیاد آن را به حساب ایراد می گذارد و نمی خواهیم این اتفاق بیفتد.

 

 

 

برچسب ها

کتاب طرح بازاریابی کسب و کارهای کوچکارسال دیدگاه


جهت ثبت دیدگاه خود ابتدا باید وارد سایت شوید:
ورود / ثبت‌نام

ورود/ثبت نام

لطفا برای ورود یا ثبت نام،شماره تلفن همراه خودرا وارد کنیددیدگاه ها