سورنا

درباره بازاریابی سئو چه می دانید؟

7/اردیبهشت/1398
مقالات آموزشی -
بدون دیدگاه

درباره بازاریابی سئو چه می دانید؟ از آن جایی که هر چیزی را هر جایی نمی توان فروخت و باید در جای به خصوصی  به فروش رساند، ودر هر صنعت کسب و کار بازار یاب ها حرف اول را می زنند.بنابراین اگر سئو ، یک فروشنده متخصص فرض شود، بازاریابی سئو  یعنی پیدا کردن جایی برای کار کردن این فروشنده متخصص.

 

کار بازاریاب سئو چه می تواند باشد؟

مهمترین نیاز جامعه ما داشتن بازاریابی است که ، بتواند علاوه بر ارائه خدمات توان عرضه و فروش آن را نیز داشته باشد .

بازاریاب سئو  باید توان فروش کار را داشته باشد تا بتواند موفق گردد وعلاوه بر گرفتن سفارشات کاری ،،باید بتواند برای سئوی کسب و کاری که مشتری به او  سفارش داده ، بداند دنبال بازار هدف در چه مکان هایی بگردد.

 

 

چطور برای مشتریان عملیات بازاریابی سئو را انجام دهیم؟

اولین راه و ساده ترین راه برای بازاریابی سئو این است که برای محتوایی که می خوایید سئو کنید وارد بازار هدف مستقیم شوید و مستقیما مقاله مربوط به سایت را بزنید و سئو نمایید.
راه دوم این است که  به صورت غیر مستقیم مقاله های مربوطه را سئو نمایید مانند توضیحات دیگری درباره آن محصول ، به طوری که هدف فروش آن محصول باشد.

کانون سورنا یکی از شرکت های با تجربه و فعال در حوزهبازاریابی سئو   می باشد . کانون سورنا تضمین کننده افزایش فروش شما از طریق سئو و بهینه سازی وب سایت و تبلیغات هدفمند اینترنتی به وسیله ابزارهای جدید ایمیل مارکتینگ ، پیامک ، تبلیغات بنری در وب سایت ها ، تبلیغات در گوگل می باشد.

 
دیدگاه
دیدگاه شما :