درباره ما

کانون آگهی و تبلیغاتی سورنا مجوز فعالیت خود را در سال 1389 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در سال 1395 شرکت سورنا وب هیرکان را در قالب شرکت تعاونی تأسیس نمود.  در تمام این مدت ، کانون سورنا، در حال توسعه کسب و کار خود در زمینه های ذیل بوده است و ارائه خدمات به بیش از 550 شرکت و اداره و سازمان دولتی و غیر دولتی و افراد خصوصی و میزبانی از 850 وب سایت در بیش از 12 سرور اختصاصی و اشتراکی، نشان از موفقیت این شرکت بوده است.

کانون سورنا خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت، ساخت انواع اپلیکیشن موبایل، تبلیغات در گوگل google adwords، ارسال پیامک هدفمند ، طراحی وب سایت و سامانه های تجارت الکترونیک را به شرکت ها، افراد حقیقی و حقوقی ارائه می نماید.

کانون سورنا ، به طور مداوم در حال تکمیل بانک های اطلاعاتی، بروز رسانی بانک ایمیل های خود جهت کمک به شرکت ها می باشد.

ما در سورنا ، دقیقاً به شما کمک می کنیم که از طریق وب سایت و بالاخص موتور جستجوی گوگل، بتوانید در صدر جستجوهای اینترنتی در حوزه کسب و کارتان قرار بگیرید و از این طریق، خدمات و محصولات تان را به افراد علاقمند به کسب و کارتان، بفروش برسانید.

ما این را می دانیم که هدف شما از ورود به سورنا، استفاده از بازار فضای اینترنتی جهت توسعه کسب و کارتان می باشد. لذا موفقیت سورنا در موفقیت و افزایش فروش شما از طریق سئو و بهینه سازی وب سایت و تبلیغات هدفمند اینترنتی به وسیله ابزارهای جدید ایمیل مارکتینگ، پیامک، تبلیغات بنری در وب سایت ها، تبلیغات در گوگل می باشد. ما این را وظیفه خود می دانیم.

گزیده ای از فعالیت ها و افتخارات:

  • جوان نمونه استان گلستان در سال 1395
  • حضور در نمایشگاه تعاونی های برتر کشور در سال 1396 با حضور وزیر رفاه،کار و تأمین اجتماعی
  • حضور  در نمایشگاه صنعت تبلیغات استان گلستان در سال 1393
  • تولید و ثبت بیش از 4 نرم افزار تحت وب ( مدیریت کنفرانس، مدیریت مجلات، تبلیغات آنلاین و مدیریت مطب)

 

شرکت در نمایشگاه های کشور:

1- نمایشگاه الکامپ تهران 1398

2- نمایشگاه رینوتکس تبریز 1399

3- نمایشگاه اینوتکس تهران 1399

4- نمایشگاه بازاریابی و تبلیغات مشهد 1399

5- نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی گرگان 1392

6- نمایشگاه هفته پژوهش و نوآوری گلستان 1399

7- نمایشگاه صنایع کوچک و متوسط شهرک های صنعتی گلستان 1400