آموزش اینشات

آموزش اینشات : اینشات نام معروف ترین اپلیکیشن ادیت عکس و ویدیو در دنیاست. اپلیکیشن InShot در ابتدا فقط یک اپ ساده برای کادربندی تصاویر مخصوص اینستاگرام بود و رفته رفته با پیشرفت اینستاگرام اینشات هم به قابلیت های خود افزود و اکنون تبدیل شده به یک اپل

 • تضمین بازگشت وجه
 • تماس بگیرید
  مشاوره رایگان 09116367929
  پشتیبانی آنلاین
  تا 3 ماه
  آموزش کاملاٌ
  عملی و کاربردی
  نگاه 3 جانبه
  فنی، انسانی و تجاری

  آموزش اینشات : اینشات نام معروف ترین اپلیکیشن ادیت عکس و ویدیو در دنیاست. اپلیکیشن InShot در ابتدا فقط یک اپ ساده برای کادربندی تصاویر مخصوص اینستاگرام بود و رفته رفته با پیشرفت اینستاگرام اینشات هم به قابلیت های خود افزود و اکنون تبدیل شده به یک اپلیکیشن همه کاره و خلاق که نیازهای اینستاگرامرها را به خوبی پوشش داده است. اینشات همیشه با اپدیت های جدید خود دقیقاً همان چیزی که بهش فکر کرده بودید را اضافه می‌کند. در این دوره 0 تا 100 ادیت عکس و ویدیو با اینشات را می آموزید. به‌ جای یادگیری مختصر چند اپلیکیشن مختلف، یک اپلیکیشن تخصصی را عمیق یاد بگیر. ما در این دوره یاد می‌گیریم که همه کارهای تولید محتوای پیج اینستاگرام خودمان را با همین اپلیکیشن اینشات انجام بدیم. به جای معرفی اپلیکیشن های متعدد و زیاد به شما، و گیج کردن مخاطب، به صورت تخصصی و حرفه ای از یک اپلیکیشن جامع به نام اینشات نهایت استفاده را می‌بریم به طوری که در انتهای دوره خودتان شگفت زده میشین که چطور همه این کارها فقط با اینشات انجام شده؟!

  ساخت ویدیو با اینشات

  آموزش کامل ساخت ویدیو با اینشات InShot و ساخت ویدیوهای حرفه ای برای اینستاگرام را در این دوره آموزش می‌بینید. در زیر برخی از این موارد را که در دوره گفته شده را مرور می‌کنیم:

  طراحی و ساخت کاورهای جذاب برای ویدیوهای اینستاگرام
  فیلمبرداری و سناریو نویسی برای ویدیوهای اینستاگرامی
  ضبط سکانس ها و آموزش سکانس بندی ویدیوها
  ادیت کامل ویدیوها
  برش و حذف قسمت های اضافی از ویدیو و حذف صداهای اضافه و تُپُق های گوینده
  زیرنویس کردن ویدیوها به زبان فارسی یا انگلیسی
  لوگو و موشن و افکت های بین ویدیو
  استفاده از انیمیشن های جذاب روی ویدیو
  حذف پرده سبز و تغییر پس زمینه ویدیو با اینشات
  ساخت تایم لاین (نوار زمان) برای ویدیوهای اینستاگرامی
  و صدهای تکنیک ادیت ویدیو خفن و ایده های جذاب برای تولید محتوا

  ارسال دیدگاه


  دیدگاه ها  محصولات مرتبط