سورنا

طراحی سایت

#شرکتی #کنفرانس #فروشگاهی #نیازمندی #املاک #گردشگری

ما در سورنا خدمات تخصصی طراحی سایت را به دو روش ارائه می دهیم، انتخاب هر یک از این روش ها، به معنی نفی دیگری و یا نقص دیگر سیستم نیست و ملاک ما برای انتخاب هر یک از سیستم ها، بسته به حجم پروژه از نظر فنی دارد.
پلان اول، ارائه سایت بر اساس سیستم مدیریت محتوای وردپرس و قالب اختصاصی می باشد.
پلان دوم، ارائه سایت بر اساس سیستم اختصاصی کدنویسی شده از پایه "سورنا" است که در طول سالیان گذشته در حال توسعه می باشد.
ما برای طراحی سایت شما با هر ویژگی ، آماده ایم ،شما در ذیل انواع سایت های موجود را مشاهده میکنید که برای راه اندازی هر یک از آنها، ما ترکیبی از این دو سیستم موجود را استفاده میکنیم. دیگر طراحی سایت صرف انجام نمی دهیم،ما مجموعه ای از خدمات360 درجه ای را طراحی و پیاده سازی کرده ایم که باعث ایجاد ارزش افزوده فراوان برای شروع یک بیزینس می شود.
از ثبت دامنه و طراحی سایت تا تولید محتوا و مدیریت شبکه ای اجتماعی و ایجاد کمپین های آنلاین ، همه در شرکت سورنا به صورت یکپارچه انجام می شود.
تولید محصولات یکپارچه، راهیست که شرکت اپل در پیش گرفت، این نوع از طراحی ها، توان یکپارچه زیادی میخواهند. چرا که باید همه چیز تحت نظارت و کنترل باشد. این خدمت، در توان هر شرکتی نیست. ما سیستم مدیریت ارتباط با مشتری یکپارچه ای را داریم که باعث می شود شما بتوانید مشتریان بالقوه خود را به بالفعل تبدیل کنید.امکاناتی که در این صفحه مشاهده میکنید، مباحث پایه ای می باشند ،ولی برای هر کسب و کاری، ما باید تجزیه وتحلیل کاملی ارائه دهیم. از طراحی پنل های داخلی تا طراحی رابط های کاربری و از همه مهمتر امنیت و سئو و بروزرسانی های مداوم می باشد.کاری که در سورنا، ما متخصص آن هستیم.

ثبت درخواست شماره تخصصی
ما با شما تماس میگیریم

امکانات پایه و پیشرفته
* 400 مگابایت میزبانی
* دامنه .ir رایگان
* کنترل پنل فارسی
* 100% داینامیک
* فرم ساز پیشرفته
* ایجاد بینهایت برگه
* سیستم مدیریت وبلاگ حرفه ای
* امنیت بالا
* سئو شده پایه
* اسلایدر تصاویر چندمنظوره
در صورتیکه ایده شما برای طراحی وب سایت و یا حتی ساخت اپلیکیشن، در هیچ یک از این دسته ها نبود، کافیست با ما تماس بگیرید، ما دارای تیمی قدرتمند برای انجام پروژه های اختصاصی و استارت آپی هستیم.
01732245361-2
09116367929
09336721870
09115187998
جدیدترین پروژه های انجام شده
sample35

برنج آرتارحیمی

مشاهده سایت
sample35

گروه پژوهشی پیشگامان مسیردانش

مشاهده سایت
sample35

سایت شخصی پرفسور ایرانبخش

مشاهده سایت
sample35

هاستینگ فراویر

مشاهده سایت
sample35

شرکت شمال کمباین

مشاهده سایت
sample35

اسپرلوس دکور

مشاهده سایت
sample35

آب معدنی لایف لوکس

مشاهده سایت
sample35

منیجریال

مشاهده سایت