سورنا

سئو (بهینه سازی سایت)

#سئو فروشگاهی #سئو شرکتی #خدماتی #سئو پزشکی #سئو محصول

سئو سایت یا همان بهینه سازی وب سایت، باعث دیده شدن شما در گوگل می شود و گوگل مهمترین و اصلی ترین مرکز جستجوی خدمات می باشد. چنانچه شما، در صفحه اول گوگل با کلید واژه های مرتبط با کسب و کارتان باشید، می توانید به صورت روزانه مشتری هایی بالقوه را به بالفعل تبدیل نموده و از اقصی نقاط کشور سفارش دریافت کنید.
مجموعه خدمات در زمینه سئو ،از تولیدمحتوا تا طراحی های داخلی و لینک سازی داخلی و لینک سازی خارجی و بهینه سازی تمام ساختار سایت چه در محصولات، چه در محتوا و چه در خدمات می شود.
کار کردن شما با ما که یک تیم حرفه ای هستیم، نیازمند صبر و حوصله هم هست. از ما نباید انتظار داشته باشید که سئو های سیاه و خلاف انجام دهیم. ما به صورت استاندارد شما را با کلیدواژه ای از کسب و کارتان که پررقابت و پرکاربرد است، به صفحه اول می آوریم. طوریکه به آسانی از صفحه اول بیرون نخواهید رفت.
شما وقتی با مجموعه سورنا، قرارداد سئومی بندید، بالاخص قرارداد های سالیانه، درواقع مدیریت وب سایت، سئو، تبلیغات آنلاین و مدیریت شبکه های اجتماعی خودتان را به صورت یک پکیج جامع و تحت کنترل، به سورنا می سپارید، این باعث میشود که شما گزارشات جامعی از روند فعالیت تان در فضای اینترنت داشته باشید.

ثبت درخواست شماره تخصصی
ما با شما تماس میگیریم
پکیج های خدمات سئــو :

امکانات پایه و پیشرفته
* راه اندازی و مدیریت وبمستر
* راه اندازی و مدیریت گوگل آنالیتیکس
* تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی
* ایجاد جدول زمانبندی مقالات
بیش از 4 سال به صورت تخصصی در زمینه سئو فعالیت می کنیم، بیش از صدها سایت رو به صفحه اول و رتبه اول با پررقابت ترین حالت ها ،رسانده ایم و نگهداری هم کرده ایم. حالا نوبت کسب و کار شماست، با ما تماس بگیرید
01732245361-2
09116367929
09336721870
09115187998
جدیدترین پروژه های انجام شده
sample35

شرکت تجارت طلایی عمان

مشاهده سایت
sample35

گروه صنعتی شاه محمدی

مشاهده سایت
sample35

اسپرلوس دکور

مشاهده سایت
sample35

فایبرسمنت

مشاهده سایت
sample35

راه اندازی فست فود

مشاهده سایت
sample35

چاپ کتاب

مشاهده سایت