سورنا

سئو (بهینه سازی سایت)

#سئو فروشگاهی #سئو شرکتی #خدماتی #سئو پزشکی #سئو محصول

در بسیاری موارد ، سایتهایی که می بینید در صفحه اول رتبه بندی می شوند به طور تصادفی به آنجا نمی رسند. آنها از SEO استفاده کردند تا به Google کمک کنند تا محتوای آنها را درک کند.

اگر یک بازاریاب یا صاحب مشاغل هستید ، احتمالاً به شما گفته شده است که باید  SEO ( بهینه سازی موتور جستجو) استفاده کنید و آن به این دلیل است که امروز ، بخش اساسی هر استراتژی بازاریابی موفق مدیون سئو است. اما اگر با این تاکتیک آشنا نیستید ، ممکن است متقاعد نشوید که ارزش وقت یا هزینه شما را دارد. SEO می تواند در بهبود رتبه خود در نتایج موتور جستجو به شما کمک کند. این پتانسیل را دارد که تأثیر بسزایی در مهمترین اهداف شرکت شما ، مانند افزایش سود و فروش شما داشته باشد.

هر کسب و کار باید در بهینه سازی موتور جستجو سرمایه گذاری کند. بهینه سازی موتور جستجو فرآیند بهینه سازی وب سایت شما برای به حداکثر رساندن ترافیک واقعی از موتورهای جستجو است. موتورهای جستجوی پیشرو Google ، YouTube ، Bing و Yahoo هستند.

و به همین دلیل است که در این صفحه ، آنچه را که SEO در بازاریابی ، نقشی که در بازاریابی ایفا می کند و چهل و پنج مزیت اصلی این کسب و کار شما را ارائه می دهیم ، خواهیم یافت.

 SEO چه نقشی در فروش و  بازاریابی سایت شما دارد ؟ با ما همراه باشید تا پاسخ مناسب خود را دریبابید:

45 مزیت سحر آمیز سئو

1. افرادی هستند که در موتورهای جستجو محصولات یا خدمات شما را جستجو می کنند

بیش از 2 میلیارد نفر در هر ساعت آنلاین هستند. 93٪ فعالیت های آنلاین در موتور جستجو شروع می شود. در هر ثانیه 40000 و 3.5 میلیارد جستجو در روز وجود دارد. میلیون ها فرصت برای یافتن شغل شما در موتورهای جستجو وجود دارد. یکی از مهمترین مزایای سئو این است که مشتریان شما روزانه از موتورهای جستجو استفاده می کنند. پس باید حتما در رتبه های اول جستجو باشید تا دیده شوید.

2. جستجوگرها ترافیک با کیفیت را بالا می برند

ترافیک در موتورهای جستجو بسیار مهم است. چرا؟ زیرا مردم در حقیقت در جستجوی مشکلی هستند که شما حل می کنید. می توانید ترافیک را به سمت مشاغل خود بکشید. برای ترغیب مردم به خرید ، لازم نیست در تبلیغات هزینه کنید. ترافیک جستجو از قبل به محصولات و خدمات شما علاقه مند است. به همین دلیل است که دارندگان کسب و کارها و وب سایت ها سالانه  65 میلیارد دلار صرف سئو می کنند.

3- سئو نرخ تبدیل شما را افزایش می دهد

ترافیک سئو بیشتر از سایر منابع ترافیکی قابل تبدیل است. در حقیقت ، ترافیک جستجو بهترین نرخ تبدیل برای اکثر وب سایت ها را دارد. با قرار گرفتن در موتورهای جستجو ، موقعیت کسب و کار خود را برای به دست آوردن تبدیل های بیشتر افزایش می دهید.

4- سئو فروش و  تقاضا را افزایش می دهد

سئو اسطوره نیست. اگر کالایی مناسب و یا خدمات قابل قبولی ارائه دهید ، فروش خود را افزایش می دهید. تنها یک کسب و کار کوچک فقط در 5 ماه نتایج جستجوگرها سودی با ارزش بیش از 103،510.98 دلار ایجاد کرده است.

با این حال ، شما باید روی بهترین استراتژی SEO سرمایه گذاری کنید. با یک انتخاب یک شرکت سئو کار حرفه ای ، کسب و کار شما در مسیر تبدیل به بالاتر خواهد بود.

 5- سئو می تواند هزینه شما را برای هر کسب و کار کاهش دهد

یکی دیگر از مزایای سئو این است که "رایگان" است. به دست آوردن مشتری بسیار ارزان تر از تبلیغات است. تنها هزینه در سئو هزینه های استخدام بهترین شرکت SEO است. در تجربه کدگذاری وب سایت و الگوریتم های گوگل ، به یک سازمان یا آژانس سئو برای رشد رتبه خود و استفاده از مزایای سئو نیاز دارید.

6. SEO هیچ تبلیغات پولی را در بر نمی گیرد

در صورت داشتن جایگاه قوی سئو ، نیازی به تبلیغ ندارید. بدون نیاز به پرداخت هر کلیک می توانید ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید. یک استراتژی موثر SEO می تواند به شما کمک کند هزینه تبلیغات خود را کاهش داده و آن را در مناطق کارآمد تر سرمایه گذاری کنید.

7. رتبه های برتر سئو ارتقاء 24/7 را فراهم می کند

سئو 24/7 است. خواب نیست. بله ، این یکی دیگر از مزایای سئو است. رتبه بندی شما یک شبه ناپدید نمی شود. شما می توانید هر روز و هر روز میزان ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید. هنگامی که در موتورهای جستجو رتبه بالایی دارید ، آنها در هنگام خواب شغل شما را ارتقا می بخشند.

8- سئو اعتماد و اعتبار ایجاد می کند

مردم به Google اعتماد دارند. آنها هر روز از آن استفاده می کنند تا آنچه را که می خواستند پیدا کنند. با رتبه بندی بالای موتورهای جستجو ، کسب و کار شما اعتماد و اعتبار خود را با مخاطبان ایجاد می کند. در حقیقت ، 37٪ از کلیک موتورهای جستجو در اولین لیست جستجوها قرار دارند.

9. سئو یک استراتژی بلند مدت است

SEO یک استراتژی بلند مدت است. دیدن رتبه های بهینه می تواند 6 تا 12 ماه طول بکشد. با این حال ، فقط به عنوان صعود به رتبه بندی زمان می برد ، برای پایین آمدن در رتبه بندی زمان می برد. هنگامی که در موقعیت های برتر قرار گرفتید ، بندرت پایین می روید. تنها دلیل تغییر این امر به دلیل افزایش رقابت سئو یا تغییر در الگوریتم گوگل است.

10. سئو مشتریان شما را آگاه تر می کند

مشتریان شما از موتورهای جستجو برای تحقیق استفاده می کنند. آنها از یافته های خود برای کمک به تصمیم گیری آگاهانه در مورد گزینه های موجود استفاده می کنند. رتبه بندی بالای SEO به شما امکان می دهد تا مشتریان بالقوه را آموزش دهید. این امر به طور غیرمستقیم باعث ایجاد اعتماد می شود ، اما از همه مهمتر به آنها کمک می کند تا یک تصمیم آگاهانه بگیرند.

11. SEO بر تصمیم گیری های خرید تأثیر می گذارد

SEO به طور قابل توجهی بر تصمیم گیری های خرید تأثیر می گذارد. این به دلیل اعتماد و اعتبار توسعه یافته ای است که در نکات قبلی ما ذکر شد. با تأثیرگذاری چشمگیر بر تصمیمات خرید افرادی که در وب هستند ، از سئو برای بهبود بخشیدن به تبدیل های خود استفاده کنید.

12. سئو آگاهی و ارزش ویژه برند شما را افزایش می دهد

علاوه بر این ، SEO نیز برند تجاری شما را ایجاد می کند. به عبارت دیگر ، SEO به افراد کمک می کند تا از برند شما آگاه شوند. آگاهی از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا بازدید کنندگان وب سایت شما ممکن است همیشه آماده خرید نباشند. با این حال ، با آگاهی از پیشنهادات شما ، آنها ممکن است در آینده نزدیک مشتری دائمی شما شوند.

13. SEO مشتریان بالقوه را افزایش می دهد.

در حالی که شناخته شدن و آگاهی از برند شما در حال افزایش است ، SEO به طور همزمان نکات مربوط به مشتری شما را افزایش می دهد. Attribution مقدار بار مخاطبی است که مارک شما را می بیند. هرچه تعداد بار مشاغل شما را بیشتر ببینند ، احتمال تحمل آنها بیشتر است . رتبه بندی قوی SEO به شما کمک می کند تا به طور چشمگیری نقاط تماس خود را با خریداران بالقوه افزایش دهید.

14. جستجوگرها 90٪ بیشتر از PPC دریافت می کنند

لیست های سئوی ارگانیک 90٪ از کلیک را دریافت می کنند. بسیاری از کاربران موتورهای جستجو تمایل به جستجوی تبلیغات پولی دارند. این به احتمال زیاد به دلیل اعتماد آنها به الگوریتم Google است. با سرمایه گذاری در SEO ، احتمالاً نسبت به تبلیغ کنندگان در همان کلمات کلیدی ، ترافیک بیشتری کسب خواهید کرد.

15. SEO می تواند مراجعه به وب سایت شما را افزایش دهد

یکی از مزایای سئو این است که مراجعه به وب سایت شما را افزایش می دهد. شما تعداد بیشتری مراجعه به وب سایت را از موتورهای جستجو به دست خواهید آورد. علاوه بر این ، بازدید کنندگان وب سایت شما به احتمال زیاد وب سایت شما را به دوستان خود ارجاع می دهند. با حضور قدرتمند SEO ، به معنای واقعی کلمه و به صورت مجازی ، مراجعه کننده خواهید داشت.

16. سئو قابل اندازه گیری است

سئو قابل اندازه گیری است. می توانید تبدیل های خود و منبع تبدیل را اندازه گیری کنید. همچنین می توانید میزان پیشرفت رتبه بندی وب سایت و ترافیک وب سایت خود را اندازه گیری کنید. با استفاده از ابزارهای مناسب (یا یک شرکت سئو سایت ) می توانید اندازه گیری کنید که کلمات کلیدی جستجو با ارزش ترین برای تجارت شما است.

17. سئو فروش آفلاین را هدایت می کند

آیا مشتریان شما قبل از بازدید از فروشگاه شما تحقیقاتی آنلاین انجام می دهند؟ البته آنها این کار را انجام می دهند! از آنجا که بیشتر افراد تحقیقات خود را بصورت آنلاین انجام می دهند ، SEO نیز فروش آفلاین را هدایت می کند. دلیل این امر این است که آنها برای انجام تحقیقات خود از موتورهای جستجو استفاده می کنند ، اما ممکن است برای خرید محصولات خود از فروشگاه شما یا تماس تلفنی برقرار کنند. بنابراین ، SEO کمک بزرگی به فروش آفلاین می کند.

18. جستجوگرها مقرون به صرفه تر از تبلیغات هستند

سئو مقرون به صرفه تر از تبلیغات است. در حقیقت ، متوسط ​​CPC (هزینه در هر کلیک) با در نظر گرفتن تمام صنایع 2.32 دلار است. چرا وقتی می توانید در نتایج جستجوی اولیه با استفاده از سئو کارآمد ، کار خود را برای دیدن صفحه خرج کنید ، هزینه ای گزاف برای تبلیغات بپردازید.

پس از رتبه بالای موتورهای جستجو ، دیگر مجبور نیستید هزینه کلیک از موتورهای جستجو را بپردازید. و دیگر نیازی به نگرانی در مورد بودجه PPC خود نخواهید بود. کمپین های تبلیغاتی خود را PPC مکث کنید و اجازه دهید رتبه بندی SEO  نتایج بیشتری کسب کند.

19. رقبای شما برای رشد از SEO استفاده می کنند

مشتریان شما سفر اینترنتی خود را با جستجو شروع می کنند. رقبای شما برای رشد و توسعه مشاغل خود از جستجوی استفاده می کنند. در واقع براساس یک مطالعه اخیر ، 61٪ از این بازاریابان اظهار داشتند که بهینه سازی وب سایت خود اولویت اصلی آنها است.
دیر یا زود ، اگر از جستجوی خود برای رشد و توسعه مشاغل خود استفاده نکنید ، دیگر شغلی نخواهید داشت!

20. سئو می تواند به شرکتهای کوچکتر توجه بیشتری نسبت به شرکتهای بزرگتر بدهد

اگر یک از مشاغل کوچک و نوپا را اداره می کنید ، ممکن است فهمیده باشید  که سخت تر از رقبای بزرگتر در AdWords است. با این وجود ، یک استراتژی مؤثر سئو ممکن است راهی برای کسب رتبه های بالاتر باشد. در حالی که شرکت های بزرگتر به تبلیغات متکی هستند ، می توانید برای دستیابی به مشتریان به یک راهبرد سحرآمیز SEO اعتماد کنید .

21. سئو به شما کمک می کند تا سهمی از بازار را بدست آورید

با اول بودن سهم بازار را بدست آورید. اگر گزینه اول باشید ، مشتریان هرگز از صدها گزینه دیگر آگاهی نخواهند داشت. مگر در مواردی ، آنها به صفحه 10 Google حرکت می کنند. با این حال ، ما می دانیم که این اتفاق نخواهد افتاد. چرا؟ زیرا 75٪ از کاربران هرگز از صفحه اول نتایج جستجو در صفحات دیگر را پیمایش نمی کنند.

22. SEO به شما کمک می کند تا وارد بازارهای جدید شوید

SEO به شما کمک می کند تا وارد بازارهای جدید شوید. پس از بهینه سازی وب سایت خود ، می توانید وب سایت خود را برای هدف قرار دادن کلمات کلیدی دیگر شروع کنید. کلمات کلیدی شما انتخاب می کنید می تواند محصولات یا خدماتی جدید باشید که بتوانید ارائه دهید. برای کمک به شما در ورود به بازارهای جدید می توانید بر روی موتورهای جستجو متقاضی ترافیک واجد شرایط به پیشنهادهای جدید خود باشید.

23- سئو ارزش تجارت شما را افزایش می دهد

یکی دیگر از مهمترین مزایای سئو این واقعیت است که با افزایش رتبه های سئوی شما ، کسب و کار شما با ارزش تر می شود. اگر در بازار خرید و فروش مشاغل خود هستید ، بسیاری از خریداران رتبه بندی SEO قوی را به عنوان یک دارایی نامشهود با ارزش می یابند. این به احتمال زیاد به این دلیل است که رتبه بندی سئو تمایل دارد ارزش و پایداری خود را در طول سال ها حفظ کند.

24. سئو تمام فعالیت های بازاریابی آنلاین شما را یکپارچه می کند

SEO بازاریابی آنلاین است. کلیه فعالیت های بازاریابی آنلاین به نوعی می تواند به رتبه بندی SEO شما نسبت دهد. طراحی سایت ، بازاریابی محتوا ، خدمات بازاریابی رسانه های اجتماعی و تبلیغات آنلاین بر سئو تأثیر می گذارد. هنگامی که همه فعالیت ها یکپارچه هستند ، رتبه بندی سئو شما افزایش پیدا می کند.

25. سئو ROI کلی بازاریابی شما را بهبود می بخشد

همانطور که قبلاً گفته شد ، یک کمپین بازاریابی یکپارچه بر رتبه بندی سئو تأثیر می گذارد. این نه تنها بر رتبه سئو شما تأثیر می گذارد ، بلکه ROI ( بازگشت سرمایه ) کلی شما از کلیه فعالیت های بازاریابی شما بیشتر خواهد بود.

طبق آخرین مطالعات انجام شده ، این نشان می دهد که ترافیک سایت می تواند منجر به بیش از 40 درصد درآمد کسب و کار شود و همچنین ، جستجوهای محلی بیش از 18٪ از خریدهای انجام شده در آن روز را انجام داده اند.

26. SEO بهترین استراتژی روابط عمومی است

SEO استراتژی جدید "PR" است. این روابط عمومی را معنا می دهد. برای اینکه در موتورهای جستجوگر رتبه بالایی داشته باشید ، باید دارای بک لینک با کیفیت باشید. بک لینک ها پیوندها از وب سایتهای خارجی که به وب سایت شما پیوند دارند. هرچه بیشتر داشته باشید ، وب سایت شما مرتبط تر است. هرچه وب سایت شما مرتبط تر باشد ، از رتبه بالاتری برخوردار خواهید بود. به دست آوردن لینک های با کیفیت ممکن است نیاز به تبلیغات داشته باشد. هرچه تبلیغات بیشتری داشته باشید ، فرصتهای بک لینک بیشتر خواهید بود.

27. سئو ، دنبال کنندگان رسانه های اجتماعی شما را افزایش می دهد

SEO دنبال کننده های رسانه های اجتماعی بیشتری خواهد کرد. از آنجا که بازدید کنندگان شما در حال تحقیق درباره وب سایت شما هستند ، احتمالاً آنها برای دنبال کردن شما روی نمادهای رسانه اجتماعی شما کلیک می کنند. یک کمپین SEO موثر باعث ایجاد هزاران بازدیدکننده از وب سایت خواهد شد

28. SEO مشترکین خبرنامه ایمیل شما را افزایش می دهد

مزایای SEO باعث افزایش مشترکین ایمیل می شود ، یکی از مزایای سئو که احتمالاً می خواهید به آن دست پیدا کنید ، افزایش مشترکین خبرنامه ایمیل شما است. اگر یک فرم ثبت نام خبرنامه نامه الکترونیکی در وب سایت خود دارید ، با افزایش رتبه شما می توانید از مشترکین بیشتری انتظار داشته باشید. دلیل این امر این است که شما به وب سایت خود و بیشتر در معرض دید ترافیک بیشتری می کنید. برای نتایج بهینه ، برای افرادی که در خبرنامه ایمیل شما مشترک هستند ، در وب سایت خود انگیزه ایجاد کنید.

29. سئو ترافیک وبلاگ شما را افزایش می دهد

سئو ترافیک وبلاگ شما را افزایش می دهد. با افزایش قدرت وب سایت شما با موتورهای جستجو ، چند مورد اتفاق می افتد. رتبه شخصی وبلاگ شما در Google بالا می رود. محتوای وبلاگ شما به احتمال زیاد در Google یافت می شود. و در آخر اینکه ، شما با تبلیغ وبلاگ خود در سراسر وب سایت خود ، به ترافیک ارجاع بیشتری از وب سایت خود دست خواهید یافت.

30. سئو نرخ کلیک وب سایت شما را بهبود می بخشد

رتبه بندی بالای SEO باعث افزایش سرعت کلیک وب سایت شما می شود. یا برعکس. برای بهبود سئو خود باید یک نرخ کلیک بالا داشته باشید. میزان کلیک به میزان افرادی است که بر روی وب سایت شما بر اساس تعداد افرادی که به آنها رسیده اید تقسیم می شود.

31. جستجوگرها زمان حضور در وب سایت شما را بهبود می بخشند

با افزایش نرخ کلیک شما ، احتمالاً زمان ماندن در وب سایت شما نیز افزایش می یابد. این مدت بازدید کنندگان وب سایت شما در وب سایت شما می ماند. هرچه بازدیدکنندگان در وب سایت شما بیشتر بمانند ، احتمال خرید آنها بیشتر است. علاوه بر این ، باعث افزایش رتبه سئو شما می شود.

32. سئو ایمنی و امنیت وب سایت شما را بهبود می بخشد

SEO شما را مجبور می کند وب سایت خود را ایمن کنید. این باعث می شود بازدید کنندگان وب سایت شما در برابر ویروس ها و کلاهبرداری محافظت کنند. به طور همزمان ، این امر باعث افزایش رتبه های شما می شود زیرا وب سایت های ایمن به طور قابل توجهی در رتبه بندی سئو شما تأثیر خواهند گذاشت.

33. سئو سرعت وب سایت شما را بهبود می بخشد

همانطور که در حال تلاش برای افزایش SEO وب سایت خود هستید ، سرعت سایت خود را بهبود خواهید بخشید. وب سایتهای پر سرعت به شما کمک می کنند بهترین تجربه کاربری را به بازدید کنندگان خود ارائه دهید. علاوه بر این ، رتبه های بالای SEO نیز با وب سایت های با سرعت بالاتر مطابقت دارد.

34. سئو ، تجربه کاربر از وب سایت شما را بهبود می بخشد

SEO تجربه کلی کاربر وب سایت شما را بهبود می بخشد. مهم است که در نظر داشته باشید که هدف Google ارائه ارتباط با کاربران آنها است. برای رتبه بالا در Google ، وب سایت شما باید مرتبط باشد. به منظور مرتبط بودن ، شما باید یک تجربه کاربری عالی را ارائه دهید

35. سئو در حال رشد است

پیش بینی می شود که هزینه های SEO تا سال 2020 به 80 میلیارد دلار افزایش یابد. هزینه های سئو احتمالاً بالاتر از هزینه های تبلیغات آنلاین خواهد بود. SEO به یک دلیل در حال رشد است. کار می کند. قبل از اینکه اشباع شود ، تجارت شما فرصتی برای پرش به باند جستجوگرها دارد.

36. سئو موبایل را ارتقا دهید

موبایل آینده آنلاین جهان است. و 50٪ از کل کاربران اینترنت ز تلفن همراه استفاده می کنند. احتمالاً این روند در حال افزایش است. شما همچنین با بهینه سازی وب سایت خود برای سئو ، خود را برای نسل بعدی بازاریابی آماده می کنید. وب سایت شما باید سازگار با موبایل باشد. موتورهای جستجوگر وب سایت شما را برای بهینه سازی سایت شما برای موبایل طرفداری می کنند.

37. سئو به شما در ایستادگی کمک می کند

250 میلیون وب سایت در اینترنت وجود دارد. یک فرد متوسط ​​هرگز نمی داند بیشتر اینترنت چه چیزی را ارائه می دهد. رتبه بندی بالاتر جستجوگرها به شما کمک می کند تا از میلیون ها وب سایت دیگر متمایز شوید.

38. سئو مبتنی بر کلمات کلیدی شماست

سئو مبتنی بر کلمه کلیدی است. این بدان معنی است که لیست ها بر اساس کلمات کلیدی که افراد جستجو می کنند ظاهر می شوند. مزیت در اینجا این است که شما به افرادی که دقیقاً آنچه را که تجارت شما ارائه می دهد دسترسی پیدا کنید. قابلیت هدف گذاری کلمه کلیدی سئو یکی از مهمترین دلایلی است که باعث می شود صحیح ترین ترافیک به وب سایت شما ارائه شود.

39. ترافیک سئو معامله واقعی است

ترافیک سئو معامله واقعی است. افرادی که از وب سایت شما بازدید می کنند برای تفریح ​​در آنجا به سر نمی برند. آنها به دنبل خرید و حل مشکلات علمی خود هستند. آنها مشکلات واقعی دارند. آنها به دنبال جواب هستند و آنها وب سایت شما را کلیک کردند زیرا فکر می کنند می توانید با تجارت خود این کار را پیدا کنید. و این یکی از مزایای سئو است. تا زمانی که ارزش خود را اضافه کنید و مشتری های خود را درک کنید ، با سئو موفقیت های زیادی خواهید داشت.

40. رتبه بندی جستجوگرها برای همیشه

باشه ، نه واقعاً اما صادقانه بگویم ، پیچاندن رتبه های سئو بسیار سخت است. شما به احتمال زیاد دوباره در موقعیت های برتر قرار می گیرید، مگر اینکه از شیوه های SEO از کلاه سیاه استفاده کنید. شیوه های SEO کلاه سیاه شامل تاکتیک های ممنوعه برای فریب موتورهای جستجو برای رتبه بندی وب سایت شما است. با این حال ، شما نباید نگران این موضوع باشید. چرا؟ زیرا قصد دارید از یک شرکت معتبر سئو استفاده کنید. پس از رسیدن به جایگاه برتر ، زمان آن است که جشن بگیریم! سورنا می تواند شما را به رتبه بندی بالای گوگل برساند.

41. SEO می تواند استراتژی های سنتی را از بین ببرد

از تبلیغات در مجلات خسته شده اید و نتیجه نمی بینید؟ خسته از تماس با مردم و زحمت کشیدن افرادی که هرگز نمی خواهند از شما بخرند؟ اگر پاسخ شما بله است ، در سئو سرمایه گذاری کنید.

42. سئو می تواند تجارت شما را دو برابر ، سه برابر یا چهار برابر کند

SEO می تواند به معنای واقعی کلمه فعالیت شما را دو برابر ، سه برابر یا چهار برابر کند. SEO شما را در معرض کل بازار افرادی قرار می دهد که در جستجوی شما هستند. شما می توانید با داشتن یک استراتژی موثر SEO در بیشتر شهرها ، استان ها ، کشورها یا سایر نقاط جهان گسترش دهید. جهان با یک استراتژی مؤثر SEO تبدیل به بازار شما می شود.

43. SEO می تواند در جذب استعداد به شما کمک کند

SEO می تواند در جذب استعداد به شما کمک کند. افرادی که به دنبال کار هستند نیز سفر خود را در Google شروع می کنند. می توانید وب سایت خود را برای رتبه بندی در Google برای موقعیت هایی که برای آنها استخدام شده اید بهینه کنید.

44. سئو مقرون به صرفه است

جستجوگرها برای افزایش تبدیل های شما مقرون به صرفه تر از تبلیغات است. پس از رتبه بندی شماره یک در گوگل ، وب سایت شما هزاران بازدید رایگان به وب سایت شما دریافت می کند.

45. سئو هوشمندترین سرمایه گذاری بازاریابی است که می توانید انجام دهید

مزایای سئو بی پایان است. SEO هوشمندانه ترین سرمایه گذاری بازاریابی است که می توانید انجام دهید. این یک دارایی بلند مدت برای تجارت شما است. این امر باعث ایجاد ترافیک و فروش می شود. نیازی به تبلیغات ندارد. مشتریان شما هم اکنون در حال جستجوی آن هستند. و یکی از رقبای شما مشاغل شما را به طور قابل توجهی از آن در حال رشد می کند. اگر می خواهید تجارت خود را بدون تماس تلفنی ، شبکه سازی یا سایر اشکال تبلیغات رشد دهید ، امروز در یک کمپین سئو سرمایه گذاری کنید.

سئو سایت یا همان بهینه سازی وب سایت، باعث دیده شدن شما در گوگل می شود و گوگل مهمترین و اصلی ترین مرکز جستجوی خدمات می باشد. چنانچه شما، در صفحه اول گوگل با کلید واژه های مرتبط با کسب و کارتان باشید، می توانید به صورت روزانه مشتری هایی بالقوه را به بالفعل تبدیل نموده و از اقصی نقاط کشور سفارش دریافت کنید.
مجموعه خدمات در زمینه سئو ،از تولید محتوا تا طراحی های داخلی و لینک سازی داخلی و لینک سازی خارجی و بهینه سازی تمام ساختار سایت چه در محصولات، چه در محتوا و چه در خدمات می شود.
کار کردن شما با ما که یک تیم حرفه ای هستیم، نیازمند صبر و حوصله هم هست. از ما نباید انتظار داشته باشید که سئو های سیاه و خلاف انجام دهیم. ما به صورت استاندارد شما را با کلیدواژه ای از کسب و کارتان که پررقابت و پرکاربرد است، به صفحه اول می آوریم. طوریکه به آسانی از صفحه اول بیرون نخواهید رفت.
شما وقتی با مجموعه سورنا، قرارداد سئو می بندید، بالاخص قرارداد های سالیانه، درواقع مدیریت وب سایت، سئو، تبلیغات آنلاین و مدیریت شبکه های اجتماعی خودتان را به صورت یک پکیج جامع و تحت کنترل، به سورنا می سپارید، این باعث میشود که شما گزارشات جامعی از روند فعالیت تان در فضای اینترنت داشته باشید.

ثبت درخواست شماره تخصصی
ما با شما تماس میگیریم
پکیج های خدمات سئــو :

امکانات پایه و پیشرفته
* راه اندازی و مدیریت وبمستر
* راه اندازی و مدیریت گوگل آنالیتیکس
* تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی
* ایجاد جدول زمانبندی مقالات
بیش از 4 سال به صورت تخصصی در زمینه سئو فعالیت می کنیم، بیش از صدها سایت رو به صفحه اول و رتبه اول با پررقابت ترین حالت ها ،رسانده ایم و نگهداری هم کرده ایم. حالا نوبت کسب و کار شماست، با ما تماس بگیرید
01732245361-2
09116367929
09336721870
09115187998
جدیدترین پروژه های انجام شده
sample35

برنج آرتا رحیمی

مشاهده سایت
sample35

دکتر علی محمد ملاحی

مشاهده سایت
sample35

شرکت تجارت طلایی عمان

مشاهده سایت
sample35

گروه صنعتی شاه محمدی

مشاهده سایت
sample35

اسپرلوس دکور

مشاهده سایت
sample35

فایبرسمنت

مشاهده سایت
sample35

راه اندازی فست فود

مشاهده سایت
sample35

چاپ کتاب

مشاهده سایت