دمو نمونه پروژه ها خرید

طراحی اپلیکیشن موبایل

ساخت اپلیکیشن و طراحی اپلیکیشن موبایل قدرتمند با کیفیت ترین سطح از شروع تا موفقیت در بازار هدف را از سورنا اپ بخواهید.

بخش طراحی اپلیکیشن موبایل سورنا، برای تولید اپلیکیشن های موبایل بر روی پلتفرم های مختلف از ابزارها و استاندارد های به روز بهره می برد.

ساخت اپلیکیشن و پیچیدگی آن و ایده های ذهنی شما در زبان برنامه نویسی حرفه ای، با علاقه و نظم کار گروهی در مجموعه برنامه نویسان سورنا اپ، بسیار ساده و شیرین می باشد، پس نگران افزایش هزینه بابت ویژگی های خاص اپلیکیشن نباشید!

هزینه ساخت اپلیکیشن در سورنا اپ ، شناور می باشد و بسته به امکانات درخواستی شما می باشد. زمان تقریبی تحویل اپلیکیشن ۱ الی ۳ ماه می باشد. شما می توانید همین الان ساخت اپلیکیشن آندروید را سفارش داده ، تیم برنامه نویسی سورنا اپ  ۲۴ ساعت پس از سفارش کار را شروع می کنند.

 

" قیمت سـاخت اپلیکـیشن "

اپلیکیشن استاتیک | از پایه قیمت 450 هزار تومان ( مانند کاتالوگ محصولات، کتاب ، گالری عکس، شرکتی ....)

اپلیکیشن داینامیک | از پایه قیمت 1550 هزار تومان ( فروشگاهی ، سفارش آنلاین، آگهی و نیازمندی ها ، مسیریابی، بانک های اطلاعاتی و ...)

اپلیکیشن مدیریت وردپرس | از پایه قیمت 450 هزار تومان ( مدیریت وب سایت وردپرسی از شرکتی، ساده و فروشگاهی و صنعتی و ...)

 

طـراحی رابـط کـاربــری (UI/ UX):

از مهمترین جنبه های هر سایت یا اپلیکیشن، زیبایی و جذابیت ظاهری آن می باشد که باید در کنار کارا بودن آن بسیار مورد توجه قرار گیرد. هرچقدر هم که یک برنامه سریع، همه جانبه و بدون نقص باشد، تا زمانی که ظاهر جذابی نداشته باشد مورد استقبال قرار نمیگیرد.

ما ابتدا مراحل مختلف طراحی  UX  (تجربه کاربری) را به دقت بررسی  می کنیم تا درمورد انواع المان ها و نحوه ی قرارگیری بخش های مختلف به منظور تسهیل برقراری ارتباط به طرحی کلی و مناسب برسیم.

سپس براساس آن طراحی UI (رابط کاربری) را انجام می دهیم.

در طراحی رابط کاربری اصول طراحی به طور دقیق و کامل رعایت می شود و انتخاب رنگ، سبک، آیکون ها و … به گونه ای اصولی و هماهنگ منجر به تولید یک خروجی زیبا، منحصر بفرد و کاربر پسند می شود.

 

یکی از ویژگی های مجموعه سورنا، طراحی وب سایت به همراه اپلیکیشن اختصاصی آن می باشد که در ذیل نمونه ای از آن را مشاهده می نمایید.

"برای سفارش کافیست فرم ثبت سفارش را تکمیل نمایید تا از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید و فرآیند انجام کار آغاز شود"


نام پروژه : مجلسی ها

لینک سایت: majlesiha.com

دانلود اپلیکیشن اختصاصی : majlesiha.com/app/maj.apk


نام پروژه : مدیریت سئو سورنا

لینک سایت: surena3d.com

دانلود اپلیکیشن اختصاصی : surena3d.com/app/appxx.apk


طراحی انواع اپلیکیشن موبایل توسط شرکت سورنا