سورنا

تبلیغات در گوگل

راه اندازی کمپین کمتر از 15 دقیقه ، پرداخت شما به ریال ، تنوع کلمات ، فروش فوری

یکی از مهمترین فاکتورهای مهم در تجارت تبلیغات می باشد. از آنجایی که یکی از بهترین روشهای تبلیغ، تبلیغ در موتور جستجوگر گوگل (google adwords) می باشد، با توجه به بازدید صدها میلیونی ازسایت گوگل و امکانات بسیار زیادی که نرم افزار تبلیغات گوگل (google adwords) در اختیار تبلیغ کنندگان قرار می دهد، به راحتی مشتریان شما از هر کجا که شما بخواهید و به صورت کاملا هدفمند و با کمترین هزینه، شما را در صفحه اول گوگل پیدا می کنند.
اگر دقت کرده باشید زمانی که داخل موتور جستجو گوگل کلمه ای را سرچ میکنید با یک سری نتایج مواجه خواهید شد که در کنار آدرس سایت کلمه Ad نوشته شده است که به این نتایج تبلیغات گوگل می گویند که در مدت زمان 15 دقیقه می توانید در رتبه اول گوگل قرار بگیرید !
اين فرايند موجب بهبود رتبه سايت شما در گوگل مي‌شود. سورنا با تجربه 4 ساله در امر تبليغ در گوگل و دارا بودن مدرك رسمي تبليغات در گوگل و با كادر مجرب سالهاست كه اين خدمات را بگونه اي حرفه اي و هوشمند در اختيار مشتريان خود قرار مي‌دهد و تعداد مشتريان اين شركت در حال حاضر از مرز 857 شركت عبور نموده و اين شركتها و موسسات همواره با توجه به گسترش فعاليت سرآمد بازار رقابتي خود مي‌باشند.
تبلیغ در گوگل بهتر است یا سئو ؟
همان طور که میدانید در تبلیغات در گوگل شما در مدت زمان 15 دقیقه با کلمات کلیدی نامحدود در رتبه اول گوگل قرار خواهید گرفت در صورتی که در بهینه سازی سایت یا سئو به این شکل نمی باشد و برای سئو کردن یک کلمه کلیدی نیاز به مدت زمان 3 تا 6 ماهه می باشد .
از دیگر نکات مثبت تبلیغات کلیکی گوگل این سایت که نتایج تبلیغات گوگلی در بالای سرچ اصلی گوگل یا به عبارت دیگر در بالای نتایج سئو شده گوگل قرار میگیرد که این یک مزیت بزرگ به حساب می آید که در چند روزه گذشته با آپدیتی که گوگل انجام داده است تعداد تبلیغات در بالای پیچ گوگل به 4 عدد رسیده است یعنی در صورتی که شما نفر اول در بخش سئو باشید باز در بالای سایت شما 4 سایت به نمایش در خواهد آمد که با این حساب سایت شما به عنوان نفر پنجم بازدید می شود .

ثبت درخواست شماره تخصصی
ما با شما تماس میگیریم
هزینه تبلیغات با اکانت‌های مدیریت شده گوگل ادوردز:

امکانات پایه و پیشرفته
* 100% گارانتی بازگشت وجه
* قیمت های رقابتی
* راه اندازی فوری کمپین
* بهینه سازی اکانت
* زمانبندی تبلیغات
* پرداخت به دلار و لیر و درهم
* امکان تعیین هزینه برای هر کلیک
* امکان تعیین صفحه
* کسر هزینه فقط در ازای کلیک
برای راه اندازی کمپین عالی و اثربخشی فوری ، سورنا، دارای صدها ساعت کار فنی و تخصصی و بررسی و مشاوره تخصصی در امر تبلیغات در گوگل است، با ما تماس بگیرید.
01732245361-2
09116367929
09336721870
09115187998
جدیدترین پروژه های انجام شده