سئو سایت شرکتی

سئو سایت شرکتی ،  تیم سئو سورنا با بهره گیری از تیمی متشکل از برترین متخصصان سئو و بهینه سازی سایت ، کارشناسان آنالیز و برنامه ریزان با تجربه ، به پشتوانه سال ها تجربه در زمینه سئو سایت و همکاری با ده ها سایت شرکتی در زمینه سئو سایت شرکتی با بهر

 • تضمین بازگشت وجه
 • ۹,۰۰۰,۰۰۰ ۷,۵۰۰,۰۰۰  تومان
  مشاوره رایگان 09116367929
  پشتیبانی آنلاین
  تا 3 ماه
  آموزش کاملاٌ
  عملی و کاربردی
  نگاه 3 جانبه
  فنی، انسانی و تجاری

  سئو سایت شرکتی ،  تیم سئو سورنا با بهره گیری از تیمی متشکل از برترین متخصصان سئو و بهینه سازی سایت ، کارشناسان آنالیز و برنامه ریزان با تجربه ، به پشتوانه سال ها تجربه در زمینه سئو سایت و همکاری با ده ها سایت شرکتی در زمینه سئو سایت شرکتی با بهره گیری از چهار مرحله کلیدی : آنالیز قدرت سئو سایت ، آنالیز کلمات کلیدی ، تجزیه و تحلیل رقبا ، سئو و بهینه سازی سایت ، کسب و کار شما را به سمت کسب رتبه اول گوگل هدایت می نماید ، با تیم سئو سورنا، رتبه اول گوگل باشید.

  سئو سایت شرکتی شامل چه مراحلی می شود؟

  کلمات کلیدی

  خدمات سرویس بهینه سازی موتور جستجو با شناسایی کلماتی که مرتبط با موضوع، خدمات یا سرویس هایی که مرتبط به هر کدام از صفحات سایت شما است، شروع می شود. این مرحله جز حیاتی ترین مراحل فرایند بهینه سازی است. برای کسب درامد بالا و سرمایه گذاری باید به مخاطبان خود برسید. ما می توانیم به شما در انتخاب بهترین کلمات کلیدی بر اساس فرکانس جستجو و مرتبط با وب سایت شما کمک کنیم.

  ما پس از بررسی سایت و ایجاد هدف، بهترین شیوه های تاثیر گذار در برنامه نویسی و طراحی سئو (SEO) را به کار می گیریم. و در آخر مشاهده رشد نرخ اعتبار صفحات شما، خودشان بیانگر همه چیز هستند.

  تبصره: شما می توانید کلمات کلیدی را خودتان انتخاب کنید.

  اگر به هر دلیلی لیست ما را دوست ندارید یا اگر می خواهید آن را تغییر دهید، ما با لیستی که به ما ارائه می دهید کار می کنیم.

  گزارش رتبه بندی

  هنگامی که لیست کلمات کلیدی شما آماده شد، ما یک گزارش رتبه بندی را برای شما آماده می کنیم تا به شما نشان دهد که زمانی که این کلمات کلیدی مورد جستجو قرار می گیرند، چگونه سایت شما را رتبه بندی می کند. این رتبه بندی در ابتدای کار سئو ثبت می شود و سپس به صورت هفتگی در طول زمان انجام سئو بررسی و به شما گزارش پیشرفت سئو سایت شرکتی شما در کلمات ارائه می شود.

  تحلیل رقابتی

  قدم بعدی در سئو سایت شرکتی تحلیل رقبای شما می باشد. ما با تحلیل رقبا شما متوجه می شویم آنها از چه منابعی برای پیشرفت سایت خود استفاده نموده اند و سپس آن کارها را برای افزایش سئو سایت شما مورد استفاده قرار می دهیم.

  بهینه سازی محتوا

  محتوا یک فاکتور بسیار مهم در سئو می باشد از این رو ما در ابتدای شروع پروژه سئو سایت شرکتی شما محتوای سایت شما را کاملا بررسی و مشکلات آن را رفع خواهیم نمود.

  بهینه سازی آدرس سایت

  آدرس دهی اشتباه سایت موجب می شود سایت شما در نتایج جستجو جایگاه مناسبی را از آن خود نکند، از این رو ما تمامی آدرس صفحات سایت شما را بررسی و در صورت وجود مشکل آن را رفع می نماییم.

  بهینه سازی کد ها

  در سئو سایت شرکتی بهینه بودن کدهای قالب بسیار مهم است به همین دلیل ما قبل از انجام سئو خارجی قالب سایت شما را بهینه نموده و سپس ادامه فرآیند سئو را انجام می دهیم.

  تولید و توسعه محتوا

  تولید محتوا و بروز نگاه داشتن سایت فاکتوری اساسی در سئو می باشد، از این رو در فرآیند تولید محتوا گروه سئو سورنا به کمک شما آمده و با تولید محتوای سئومند و اصولی رتبه سایت شما بهبود می بخشد.

  تولید بک لینک

  بک لینک مهمترین بخش سئو خارجی می باشد، به همین دلیل سئو سورنا در سئو سایت شرکتی خود بر روی گرفتن بکلینک های مرتبط، هدفمند و دائمی برای سایت شما بسیار حساس بوده و این کار را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام می دهد.

  افزایش سرعت سایت

  سرعت یکی از مواد تاثیرگذار در کاربر پسند بودن سایت است، زیرا اگر سایت شما سرعت لود مناسبی نداشته باشد تمامی کاربران نمی توانند وارد سایت شما شده و شما کاربران بسیاری را از دست خواهید داد.

  ریسپانسیو

  به دلیل استفاده کاربران از گجت های مختلف برای ورود به سایتها، رسپانسیو بودن سایت به یکی از مهمترین عوامل در سئو تبدیل شده است. اگر می خواهید یک سئو سایت شرکتی موفق داشته باشید قبل از هر کاری سایت خود را رسپانسیو نمایید.

  افزایش ترافیک سایت

  گروه سئو سورنا برای انجام سئو سایت شرکتی شما از اصول و استانداردهای سئو استفاده می نماید و با کشاندن مشتریان به سایت شما و افزایش ترافیک آن موجب افزایش رتبه اصولی و ماندگار سایت شما می شوند.

  فرآیند سئو سایت شرکتی در سورنا

  موارد زیر فرایند سئوی شرکتی است که این پروسه یک پروسه چرخشی و مستمراست.

  پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب سایت
  بهینه سازی محتوا سایت بر اساس کلمات کلیدی مناسب
  بهینه سازی آدرس سایت
  بهینه سازی ساختار کد ها
  تولید و توسعه محتوا
  تولید بک لینک
  پیدا کردن و رفع مشکلات سایت
  آنالیز سایت
  افزایش سرعت سایت
  ریسپانسیو
  افزایش ترافیک سایت

  در واقع مهم ترین نکته در انتخاب شرکت سئو سایت مناسب این است که بتوانید نمونه نتیجه خدمات آن شرکت سئو و روند کاری آن‌ها را بررسی کنید. بنابراین اگر در انتخاب شرکت سئو سورنا تردید دارید، می‌توانید به راحتی نگاهی به پیشینه و کارنامه‌ی ما بیندازید. برای سهولت در تصمیم گیری شما عزیزان، نمونه کارهای ما در همین را می‌توانید پیدا کنید. این اطلاعات اختیارتان قرار گرفته است تا بتوانید به راحتی سابقه درخشان شرکت ما را متوجه شوید. ثبت درخواست شما برای انجام پروژه سئو، توسط مشاوران تخصصی ما بررسی خواهد شد.

  ارسال دیدگاه


  دیدگاه ها  محصولات مرتبط