آموزش تحقیق کلمات کلیدی برای سئوی سایت

آموزش تحقیق کلمات کلیدی برای سئوی سایت : تحقیق کلمات کلیدی یکی از مهم ترین بخش های سئو محسوب می شود که لازم است مدیران سایت ها و سئوکاران آن را بلد باشند و به درستی بتوانند آن را انجام دهند. در صورتی که سایتی تحقیق عبارات کلیدی را به درستی انجام ده

 • تضمین بازگشت وجه
 • تماس بگیرید
  مشاوره رایگان 09116367929
  پشتیبانی آنلاین
  تا 3 ماه
  آموزش کاملاٌ
  عملی و کاربردی
  نگاه 3 جانبه
  فنی، انسانی و تجاری

  آموزش تحقیق کلمات کلیدی برای سئوی سایت : تحقیق کلمات کلیدی یکی از مهم ترین بخش های سئو محسوب می شود که لازم است مدیران سایت ها و سئوکاران آن را بلد باشند و به درستی بتوانند آن را انجام دهند. در صورتی که سایتی تحقیق عبارات کلیدی را به درستی انجام دهد، ورودی گوگل آن سایت، ده ها و یا حتی صدها برابر می شود. انتخاب عنوان مناسب و پر جستجو حائز اهمیت بسیار است که لازمه این کار، تحقیق کلمات کلیدی است.  برای فروش اینترنتی، تحقیق کلمات کلیدی ضروری است. با این تحقیق می‌توانیم نیاز بازار را بشناسیم و برای جذب بیشترین ترافیک از گوگل آماده شویم. شناخت این کلمات کلیدی برای تمام کسب و کارهای اینترنتی ضروری است. کسب این مهارت مثل داشتن یک نقشه گنج است. نقشه‌ای که مسیر موفقیت‌های بزرگ را برای شما ترسیم می‌کند و جلوی اشتباهات مهلک شما را می‌گیرد. آموزش تحقیق کلمات کلیدی باعث سرعت بخشیدن به سئو سایت شما و پیشی گرفتن از سایر رقبا می شود. با توجه به اهمیتی که این موضوع در روند رشد وب سایتتان دارد؛ پیشنهاد می کنیم از ابزارهای معرفی شده برای تحقیق واژگان سایتتان کمک بگیرید.

  ما در تیم سورنا کنار شما هستیم تا کسب و کارتان را به رتبه های برتر گوگل رسانده و باعث رشد اقتصادی بیزینس تان شویم.

  گوگل کیورد پلنر (Google Keyword Planner) نام ابزاری است که در این آموزش از آن استفاده می کنیم تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن، تحقیق کلمات کلیدی را انجام دهیم. میزان سختی کلمات کلیدی موضوع مهم دیگری است که باید آن را جدی گرفته و به خوبی بتوانیم این کار را انجام دهیم. یکی از بزرگ ترین اشتباهات سایت های تازه تاسیس، انتخاب کلمات کلیدی سخت و پر رقابت است. در این آموزش به موضوع طریقه سنجیدن میزان سختی کلمات کلیدی می پردازیم و نکات مهمی را در این باره مطرح می کنیم.

  یکی از مهم ترین و پایه ای ترین معیارهای موتورهای جستجو، انتخاب کلمات کلیدی مناسب است. در صورتی که تمامی کارهای لازم را انجام دهیم اما از کلمات کلیدی مناسب استفاده نکنیم، مانند این است که هیچ کاری انجام نداده ایم. کاربران از طریق کلماتی که در سایت استفاده می شوند، می توانند شما را در گوگل پیدا کنند.

  گوگل، بزرگ ترین موتور جستجوی دنیا است که روزانه ایرانی ها صدها میلیون بار در آن جستجو می کنند. زمانی که کاربری از طریق جستجو در گوگل وارد سایت شما می شود، بدین معنا است که به دنبال شما و یا محصولات شما است. این در حالی است که درصد زیادی از کاربرانی که از طریق تبلیغات وارد سایت شما می شوند، به دنبال شما نیستند و مانند کاربران گوگل به سایت و محصولات شما وفادار نیستند.

  دوره آموزش تحقیق کلمات کلیدی برای سئوی سایت برای چه کسانی است؟

  هر کسی که به صورت اینترنتی کار می‌کند باید این مهارت را به صورت حرفه‌ای آموخته باشد. یا اگر بخواهیم دقیق‌تر بگوییم:

  کارآفرین‌ها: کسانی که قصد راه‌اندازی یک کسب و کار آنلاین دارند.

  مدیران و وبمستران: کسانی که در حال حاضر، یک کسب و کار آنلاین را مدیریت می‌کنند.

  بازاریاب‌های دیجیتال: به خصوص متخصصان سئو و کارشناسان محتوا

  چرا تحقیق کلمات کلیدی اهمیّت دارد؟

  شناختن کلمات کلیدی می‌تواند به سوالات مهم شما پاسخ بدهد:

  1. نیازها و خواسته‌های مشتری من چیست؟

  2. آیا ایده یا محصول جدید من شانس موفقیت دارد؟

  3. کدام کلمات کلیدی در فروش من موثر هستند؟

  4. برای جذب بیشترین ترافیک، درباره چه محتوا تولید کنم؟

  5. ساختار سایت خودم را چگونه بچینم؟

  6. هر صفحه از سایت باید در چه کلمه‌ای رتبه کسب کند؟

  و …

  در واقع این مهارت مثل یک چراغ راهنماست که اطراف شما را روشن می‌کند و به شما اجازه برداشتن قدم‌های درست را می‌دهد

  ارسال دیدگاه


  دیدگاه ها  محصولات مرتبط