مشاوره طراحی سایت

مشاوره طراحی سایت یکی از کارهای مهم، تاثیرگذار، هزینه‌بر و چالش‌برانگیز است. بدون مشاوره در این زمینه حتی اگر مجری سایت شما شرکت مایکروسافت هم باشد ممکن است مسیر درست طی نشود. مشاوره در این مورد بخصوص یعنی تبادل اطلاعات و همفکری. اطلاعاتی ک

 • تضمین بازگشت وجه
 • تماس بگیرید
  مشاوره رایگان 09116367929
  پشتیبانی آنلاین
  تا 3 ماه
  آموزش کاملاٌ
  عملی و کاربردی
  نگاه 3 جانبه
  فنی، انسانی و تجاری

  مشاوره طراحی سایت یکی از کارهای مهم، تاثیرگذار، هزینه‌بر و چالش‌برانگیز است. بدون مشاوره در این زمینه حتی اگر مجری سایت شما شرکت مایکروسافت هم باشد ممکن است مسیر درست طی نشود. مشاوره در این مورد بخصوص یعنی تبادل اطلاعات و همفکری. اطلاعاتی که زمینه‌ساز تصمیم‌های بهتر، مسیرهای کوتاه‌تر و هزینه‌های کمتر می‌شود. قبل از راه‌اندازی هر کار مهمی مشورت کنید خصوصا ساختن یک سایت خوب. این مطلب نگاهی است به روش درست و اصولی مشورت با اهالی فناوری در رابطه با راه‌اندازی سایت. اولین فایده مشاوره طراحی سایت شناخت کافی مجری از روند چیزی است که شما قرار است در سایت خود عرضه یا ارائه کنید.

  مشاوره برای زمان و هزینه

  مشاوره بگیرید تا بتوانید بر روی زمان‌بندی و منابع خودتان برنامه‌ریزی کنیدبرآورد‌ هزینه سایت و همچنین تعرفه‌های قیمت‌گذاری که روی اینترنت هست تا حدود زیادی کلی است و بیشتر مشتریان را در سه تا پنج گروه دسته‌بندی می‌کند که ممکن است نیاز شما در هیج یک از این دسته‌ها نباشد. مشاوره خوب و اصولی کمک می‌کند تعرفه دقیق سایت خودتان را بتوانید محاسبه کنید. همچنین زمان‌بندی اجرا ممکن است کمتر یا بیشتر از چیزی که واقعیت دارد ارزیابی و توافق شود که مشاور می‌توند این خطا را نیز به حداقل برساند.

  جلسه مشاوره طراحی سایت

  مستقیم به اصل موضوع مورد نیاز خودتان بپردازید. موضوع مورد نظر شما اگر راه‌اندازی سایت است کلی و باز به نظر میرسد. دقت کنید بسیاری از افراد در گوگل جستجو می‌کنند  مشاوره طراحی سایت . با شرکت ما تماس می‌گیرند، جلسه هماهنگ می‌کنند و همین ارتباط سایه سرآغاز همکاری‌های بلند‌ مدت فراوانی را ایجاد می‌کند. محدود کردن موضوع یعنی تمرکز کامل بر روی خواسته‌ها.

  خدمات مشاوره دیجیتال مارکتنیگ سورنا

  اگر مشاوره شما در زمینه طراحی وب ، نرم‌افزار و خدمات دیجیتال مارکتیگ است همکاران ما آماده هماهنگی برای قرار حضوری، تلفنی یا آنلاین هستند. هدف اصلی ما از ارائه خدمات مشاوره راهنمایی صحیح مشتریان و در ادامه جذب پروژه‌های آنهاست اما به این نکته هم توجه داریم که اگر پایان جلسه مشاوره به هر دلیل منجر به یک قرارداد همکاری منعقد نشد باز هرد دوطرف برنده این تعامل خواهند بود. شما اطلاعات دقیق و جامعی نسبت به کاری که پیش رو دارید کسب می‌کنید و ما هم در جریان یک نیاز و خواسته واقعی قرار می‌گیریم. با ما تماس بگیرید.

  ارسال دیدگاه


  دیدگاه ها  محصولات مرتبط