ترجمه سازمانی و اداری
ترجمه مقاله،متن و کتاب
ترجمه وب و وبسایت
ترجمه فیلم و فایل صوتی
ویراستاری مقالات
ترجمه تخصصی isi

چرا ما

امروزه در حالیکه مشتری مداری یکی از شاخص ترین ارزشها در عرصه تجارت به شمار می رود تیم تخصصی سورنا با بهره گیری از ابزارهای روز دنیا و تسهیل در امر ارائه خدمات با توجه به نیاز مشتری به صورت آنلاین و حضوری رضایتمندی بیشتری از سوی مشتریان خود کسب نموده است.
رضایتمندی نه فقط به لحاظ کیفیت و کمیت خدمات قابل ارائه بلکه امروزه اعتماد سازی در یک همکاری در گرو ساختن یک بستر هموار و پایدار در جهت رشد و رسیدن به یک نقطه ایده ال در هر زمینه است.
امروزه در حالیکه مشتری مداری یکی از شاخص ترین ارزشها در عرصه تجارت به شمار می رود تیم تخصصی سورنا با بهره گیری از ابزارهای روز دنیا و تسهیل در امر ارائه خدمات با توجه به نیاز مشتری به صورت آنلاین و حضوری رضایتمندی بیشتری از سوی مشتریان خود کسب نموده است. رضایتمندی نه فقط به لحاظ کیفیت و کمیت خدمات قابل ارائه بلکه امروزه اعتماد سازی در یک همکاری در گرو ساختن یک بستر هموار و پایدار در جهت رشد و رسیدن به یک نقطه ایده ال در هر زمینه است.

موسسه ترجمه سورنا

استفاده از خدمات شرکت سورنا موجب صرفه جویی در هزینه های ذیل خواهد گردید: با استفاده از خدمات شرکت سورنا از خانه، دانشگاه، یا محل کار خود سفارش خود را ثبت کنید، پرداخت خود را انجام دهید، و سفارش خود را پس از اتمام، به صورت آنلاین و از طریق ایمیل دریافت نمائید. دریافت فایل تحویلی به صورت تایپ شده و ویرایش شده
بسیاری از مشتریان، فایلهایی با حجم بالا را به ما می سپارند. در این صورت تخفیفات حجمی بر حسب تعداد واژگان تا سقف ۲۰ درصد به مشتریان تعلق می گیرد ،لازم به ذکر است این تخفیف علاوه بر تخفیفی است که در بخش خدمات و تعرفه به آن اشاره شده است. بدین ترتیب مشتریان میتوانند اطمینان داشته باشند که بالاترین کیفیت ترجمه را با کمترین هزینه دریافت خواهند کرد.
تیم تخصصی paperTranslate با بهره گیری از بهترین مترجمین در سطوح مختلف بین المللی با توجه به نیاز مشتریان خود توانسته است به دغدغه بسیاری از پژوهشگران گرامی در انتخاب مترجمی باکیفیت و در سطح مناسب و زمان و هزینه مناسب پاسخ دهد .از این رو پژوهشگران ،دانشجویان واساتید می توانند با اطمینان خاطر نسبت به انتخاب سطوح مورد نیاز خود اقدام کنند. تیم تخصصی paperTranslate با بهره گیری از بهترین مترجمین در سطوح مختلف بین المللی با توجه به نیاز مشتریان خود توانسته است به دغدغه بسیاری از پژوهشگران گرامی در انتخاب مترجمی باکیفیت و در سطح مناسب و زمان و هزینه مناسب پاسخ دهد .از این رو پژوهشگران ،دانشجویان واساتید می توانند با اطمینان خاطر نسبت به انتخاب سطوح مورد نیاز خود اقدام کنند.

ترجمه به زبان های :