سورنا

رپرتاژ خبری

تهیه و نگارش رپرتاژ های خبری باکیفیت و انتشار آن در بیش از 60 پایگاه خبری و خبرگزاری

با سیستم گسترده سورنا، رسانه ها را در اختیار خود بگیرید. سورنا با تجربه بیش از 6 سال خود توانسته است شبکه ای جامع و کامل ایجاد نماید.
خدمات ما، در دو بخش رپرتاژ خبری و رپرتاژ آگهی با نگاه بکلینک، ارائه می شود. رپرتاژ خبری، انتشار خبر و معرفی خدمات شما به خبرگزاری ها و پایگاه های اطلاع رسانی می باشد که در این زمینه ما متخصص هستیم و تا کنون صدها ،کمپین را مدیریت و راه اندازی کرده ایم. اما در رپرتاژ آگهی با نگاه بکلینک، انتشار آگهی در وب سایت هایی با دامین آتوریتی بالا و پیج آتوریتی بالای 30 می باشد، اکثر این وب سایت ها توسط مجموعه سورنا، مدیریت می شود.
این وب سایت ها، دارای تاریخچه بسیار مناسبی می باشند که با دریافت 3 تا 5 بکلینک باکیفیت از آنها، می توانید رتبه خود را افزایش دهید، خرید بکلینک یکی از صدها روش برای افزایش رتبه کلمه سایت در گوگل می باشد، چرا که ربات های گوگل، از طریق بکلینک ها، اقدام به جستجو و ره گیری و ایندکس وب سایت ها، اقدام می کنند.برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

ثبت درخواست شماره تخصصی
ما با شما تماس میگیریم
پکیج های قابل ارائه :

امکانات پایه و پیشرفته
* ارائه گزارشات جامع
* انتخاب کلمات کلیدی
* لینک های فالو و نوفالو
* ارائه میزان نمایش خبر
* دامین اتوریتی بالای35
* نگارش اختصاصی رپرتاژخبری
* انتشار در صدها پایگاه خبری
* اثربخشی مستقیم
* برند سازی باکیفیت
* حضور تضمینی در رسانه ها
* هدفمندی توزیع اخبار
در صورتیکه هیچ یک از کمپین های ارائه شده ،بابودجه شما و اهداف پیش بینی شده شما، همخوانی ندارد ،کافیست با ما تماس بگیرید.
01732245361-2
09116367929
09336721870
09115187998
جدیدترین پروژه های انجام شده