سورنا

سایت فروشگاه مشابه دیجی کالا

# قالب جدید دیجی کالا # سئو شده #چند سطحی #کنترل پنل فارسی

طراحی فروشگاه اینترنتی دیجی کالا توسط شرکت سورنا، به صورت یک محصول جدید ارائه می شود. شرکت دیجی کالا، جدیدترین سیستم خود را به نام سوپرنوا، طراحی و پیاده سازی کرده است. شرکت سورنا نیز ، در جهت علاقمندی مردم به این شرکت، بروی سیستم داخلی خود، قالب جدید دیجی کالا را با تمامی امکانات پیاده سازی نموده است.
در این قالب که کاملاً واکنش گرا و سئو شده می باشد، شما به آسانی می تواند تمامی محصولات خود را در دسته بندی های مختلف و امکان درج ویژگی های گسترده و چند سطحی، کاربران و فروش آنلاین و اتصال به درگاه های پرداخت و صدها امکان دیگر را، درج و مورد استفاده قرار دهید.
قالب جدید دارای سرعت بسیار بالا و نمونه های اجرا شده زیادی می باشد. شما با استفاده از این قالب، می توانید هر نوع محصولی را اعم از فیزیکی و آموزشی و دانلود به فروش برسانید.
در حال حاضر قالب سایت دیجی کالا، به دو صورت سیستم فروشگاه محصولات دانلودی و فروشگاه محصولات فیزیکی(قابل ارسال) ارائه می شود.
سورنا، در طی هر 3 ماه، آبدیت های جدیدی را ارائه می نماید تا جدیدترین مدل های قالب دیجی کالا، در سیستم خود را رعایت کرده باشد.

ثبت درخواست شماره تخصصی
ما با شما تماس میگیریم
انواع پکیج قالب دیجی کالا

امکانات پایه و پیشرفته
* جستجوی پیشرفته
* اسلایدر حرفه ای
* سیسم پیشنهاد شگفت انگیز
* جایگاه بنرهای متنوع
* پیشنهادات لحظه ای
* نمایش دسته های محصول
* نمایش پرفروش ترین ها
* نمایش پربازدیدها
* نمایش جدیدترین ها
* امکان درج برند
* امکان درج گواهینامه ها و مجوزها
در صورتیکه ایده شما برای طراحی وب سایت و یا حتی ساخت اپلیکیشن، در هیچ یک از این دسته ها نبود، کافیست با ما تماس بگیرید، ما دارای تیمی قدرتمند برای انجام پروژه های اختصاصی و استارت آپی هستیم.
01732245361-2
09116367929
09336721870
09115187998
جدیدترین پروژه های انجام شده
sample35

فروشگاه سورناصنعت

مشاهده سایت
sample35

موسسه کنکور ونوس

مشاهده سایت