سورنا

crm (مدیریت ارتباط با مشتری)

  CRM یا مدیریت ارتباط با مشتری را یک مجموعه نرم افزار می‌دانند که به اتوماسیون بازاریابی، فروش و خدمات مرتبط با آن‌ها کمک می کند.  مدیریت ارتباط با مشتری یا CRM یک استراتژی برای مدیریت تمام رابطه‌ها و تعاملات یک شرکت با مشتریان بالقوه و مشتریان فعلی آن است و کمک می‌کند که سوددهی کسب و کار افزایش یابد. CRM اطلاعات مخاطبین مانند  ایمیل و شماره تلفن را ثبت می‌کند. ثبت اطلاعات و تسهیل ارتباط با مشتریان در واقع پایه اساسی و مفهوم CRM است. همچنین می تواند به طور خودکار از اطلاعاتی مانند اخبار اخیر در مورد فعالیت شرکت استفاده کند و اطلاعاتی نظیر تنظیمات شخصی مشتری را در رکورد ارتباطات ذخیره کند. CRM این اطلاعات را سازماندهی می‌کند و به شما یک رکورد کامل از افراد و شرکت ها  ارائه می‌دهد تا بتوانید رابطه خود را با مشتریان در طول زمان پیگیری کنید. مدیریت ارتباط با مشتری با ایجاد یک دید 360 درجه از مشتری و ارائه تمام اطلاعات مورد نیاز، تعامل با مشتریان را بهبود می بخشد و این در واقع تعریف CRM است.

چه کسانی از مزایای یک سیستم مدیریت ارتباط با مشتری استفاده می‌کنند؟ جواب کوتاه این است که هر شرکتی که خواهان ارتباط با مشتریان خود است می‌تواند از CRM بهره‌مند شود.

تاثیر نرم افزار CRM بر کسب و کار شما

به جرات می توان گفت جامع ترین نرم افزار سازمانی که قابلیت های مختلفی را در خود جای داده، نرم افزار  CRM است.

اگر شما هنوز درباره سرمایه گذاری بر روی این نرم افزار جامع و کاربردی مردد هستید اجازه بدهید تا چند نمونه از آمارهایی که سازمان ها پس از پیاده سازی این استراتژی منتشر کرده اند را باهم بررسی کنیم.

نرخ بازگشت سرمایه (ROI) به ازای هر ۱ دلار هزینه، ۸.۷۱ دلار است. یعنی به ازای هر ۱ دلاری که شما سرمایه گذاری می کنید ۸.۷۱ دلار به شما باز می گردد.

دسترسی به اطلاعات و دسته بندی مشتریان ۱۰۰% راحت تر از گذشته خواهد بود و برنامه ریزی برای رفتار آن ها در خریدهای بعدی بهتر از همیشه انجام خواهد شد.

نرم افزار CRM در کمترین حالت ۵۰% و در بیشترین حالت ۸۳% موجب افزایش فروش در سازمان می شود.

حفظ مشتریان وفادار و جذب سرنخ های جدید تا ۵۶% افزایش یافته و میزان رضایتمندی مشتریان را ۷۷% افزایش می دهد.

نرم افزار CRM با بهره مندی از امکان BPMS (سیستم مدیریت فرآیند کسب و کار)، تا ۶۹% موجب تسریع فرآیندهای مختلف سازمانی می شود.

این تنها بخشی از تحولاتی است که نرم افزار CRM با حضور خود در سازمان ایجاد می کند. استراتژی CRM تکیه بر افزایش فروش، بهره وری و خدمات پس از فروش دارد که این موارد دقیقا وجوه تمایز سازمان های موفق و ناموفق است.

مزایای استفاده از نرم افزار سی آر ام

CRM کمک می کند به شناسایی فرصت ها و تهدیدات خارجی و داخلی
CRM نقاط قوت و ضعف داخلی را شناسایی می کند.
هدف های بلند مدت. استراتژی های فروش. بازاریابی. تبلیغات، خدمات پس از فروش.
هدف های رسانه . سیاست های شرکت
پرهیز از فعالیت های خارجی که به وظایف بخش در سازمان لطمه می زند.
حفظ اسرار موجود و….
ارائه خدمات و بالاتر بودن سطح ارتباط با مشتریان
رعایت معیارها در رفتار شخصی و داشتن صداقت و درستی
تجزیه و تحلیل مشتریان
استفاده ی بهینه از ظرفیت موجود و پرسنل
استفاده بهینه از نیروی کارموجود
یکنواخت کردن روند فروش
دسترسی بهتر به عرضه کنندگان، شرکت های پخش، مشتریان، محصولات و بستانکاران جدید به کارگیری فن آوری جدید

بدون نرم افزار CRM سازمان ها و شرکت ها دچار مشکلاتی می شوند؟

  • نبود امکانی جهت محاسبه نرخ بازگشت سرمایه (ROI)
  • افزایش دوباره کاری و اتلاف وقت سازمان
  • عدم وجود ارتباطات درون سازمانی
  • افزایش هزینه های زائد سازمان
  • افزایش مشتریان ناراضی
  • کاهش مشتریان جدید

نظرات شرکت های بزرگ دنیا درباره پنل ارتباط با مشتری crm

مایکروسافت CRM را بیشتر به عنوان نرم افزار CRM می‌شناسد و در تعریف خود از CRM چنین می‌گوید:

مدیریت ارتباط با مشتری یا CRM ، نرم افزاری است که با هدف اتوماسیون فروش و بازاریابی و نیز مدیریت فعالیت‌های مرتبط با فروش و خدمات در داخل یک سازمان مورد استفاده قرار میگیرد.

شرکت گارتنر که از غولهای تحقیقاتی حوزه فن آوری اطلاعات است، CRM را کاملاً مستقل از بستر نرم افزاری و به صورت زیر تعریف می‌کند:

CRM یا مدیریت ارتباط با  مشتری یک استراتژی کلان برای تمام کسب و کار است که با هدف بهینه کردن سود و درآمد [بنگاه] و رضایت مشتریان به کار گرفته می‌شود. CRM برای محقق کردن این هدف، همه‌ی فعالیت‌های کسب و کار را حول گروه‌های مختلف مشتریان سامان می‌دهد و می‌کوشد رفتارهایی را در کسب و کار ایجاد کرده و توسعه دهد که نهایتاً به رضایت بیشتر مشتریان منتهی شوند

شرکت سورنا پنل crm ویژه و مختص شما را با هدف اتوماسیون فروش و بازاریابی و نیز مدیریت فعالیت‌های مرتبط با فروش و خدمات در داخل یک سازمان ارائه می دهد ، پس نگران نوع کسب و کار و خدماتی که ارائه می دهید نباشید ما برای هر کسب و کار پنل مختص به آن را طراحی خواهیم کرد، برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاور نرم افزار ما در تماس باشید. 
ثبت درخواست شماره تخصصی
ما با شما تماس میگیریم
CRM مدیریت ارتباط با مشتری با ایجاد یک دید 360 درجه از مشتری و ارائه تمام اطلاعات مورد نیاز

امکانات پایه و پیشرفته
هر شرکتی که خواهان ارتباط با مشتریان خود است می‌تواند از CRM بهره‌مند شود
01732245361-2
09116367929
09336721870
09115187998
جدیدترین پروژه های انجام شده