سورنا

چگونه یک سایت خبری طراحی کنیم؟

23/اردیبهشت/1398
مقالات آموزشی -
بدون دیدگاه

چگونه یک سایت خبری طراحی کنیم؟: سایت های خبری نیز یکی دیگر از پروژه های طراحی سایت می باشد .هر نوع سایت روش طراحی جداگانه ای دارد .  وهدف از طراحی سایت نیز برای سایت های مختلف متفاوت است.

طراحی سایت خبری شامل

  •  آرشیو گزارشهای تصویری
  • آرشیو اخبار
  • آرشیو گزارشها
  •  آرشیو مقالات
  •  آرشیو مصاحبه و گفتگو ها

 

 

اگر سایت خبری و یک سایت معمولی را در مورد ارائه مطلب مقایسه نماییم متوجه میشوم بعضی از آیتم ها در این سایت الزاما باید نمایش داده شود.

کانون سورنا یکی از شرکت های با تجربه و فعال در این حوزه می باشد . کانون سورنا تضمین کننده افزایش فروش شما از طریق سئو و بهینه سازی وب سایت و تبلیغات هدفمند اینترنتی به وسیله ابزارهای جدید ایمیل مارکتینگ ، پیامک ، تبلیغات بنری در وب سایت ها ، تبلیغات در گوگل می باشد.

 نمایش مطلب در سایت خبری

 در این صفحه باید ساعت و تاریخ خبر دقیقا ثبت شود.

.نوع مطلب ارائه شود.

. سرویس مطلب باید نمایش داده شود.

.تعداد بازدید ها ،دیدگاهها ،منبع ،لینکهای مرجع و نویسنده مطلب باید نمایش داده شود.

.حتما از یک عکس برای مطلب استفاده می شود که باید به همراه اطلاعات لازم از این عکس نمایش داده شود.

 

سورنا  آشنا به آخرین تکنیک های وب سایت

 

سایت های خبری و اطلاع رسانی از جمله پربازدیدترین سایت های اینترنتی به شمار می روند. دلیل این

موضوع اهمیت امر خبر و اطلاع رسانی از یک طرف و نیاز جامعه به دریافت جدیدترین اخبار ایران و جهان از طرف دیگر است. قطعا با توجه تعداد کاربر آنلاین اینترنت در ایران و آمارهای موجود، سایت های خبری در صورتی که طراحی مناسبی داشته باشند و محتوای مفیدی تولید کنند می توانند مخاطب قابل توجهی را به خود جذب نمایند.

در طراحی سایت های خبری نمایش اطلاعات به کاربر از اهمیت بالایی برخوردار است. در واقع بازدیدکننده سایت باید بتواند با کمترین زمان ممکن به اخبار مورد علاقه خود دست پیدا کند و اخبار مرتبط با موضوع را مطالعه نماید. نه تنها دستیابی به اطلاعات مورد نظر در کمترین کلیک ممکن اهمیت بالایی دارد بلکه کاربردی بودن چیدمان سایت و سادگی رسیدن  به اطلاعات نیز بسیار مهم است.

 

 

برچسب ها: تبلیغات در گوگل طراحی سایت قیمت طراحی سایت بهترین شرکت طراحی سادیدگاه
دیدگاه شما :