سورنا

زمان بیشتری کاربر را درسایت نگه داریم !

11/اردیبهشت/1398
مقالات آموزشی -
بدون دیدگاه

زمان بیشتری کاربر را درسایت نگه داریم ! اکثر کاربران در کمتر از 59 ثانیه و یا کمتر یک وب سایت را ترک می کنند. اگر شما نمی خواهید که این اتفاق برای سایت شما بیفتدبا ما همراه باشید.

ضریب بازگشت در سایت یعنی چه؟

ضریب بازگشت یکی از اصطلاحات بازاریابی است. و این به این معنی است که نرخ بازده بالا نشان دهنده یک سایت ضعیف است. و میزان بازده پایین به این معنی است که همه چیز هموار است آن سایت به درستی کار می کند . این موضوع بسیار مهم است که به ضریب بازگشت سایت خود اهمیت دهید.

وظیفه مدیر در نگه داشتن و جذب کاربرچیست؟

جذب یک کاربر به سایت و ایجاد انگیزه در نگه داشتن وی در سایت و سپس تبدیل وی به یک مشتری می تواند کار بسیار مشکلی باشد. مدیر یک وب سایت باید ایجاد مطالب نادرست و متراکم کردن کاربران از وب سایت را به حداقل رسانده و در ایجاد ترافیک برای وب سایت خویش بکوشد .

کانون سورنا یکی از شرکت های با تجربه و فعال در حوزه طراحی سایت  می باشد . کانون سورنا تضمین کننده افزایش فروش شما از طریق سئو و بهینه سازی وب سایت و تبلیغات هدفمند اینترنتی به وسیله ابزارهای جدید ایمیل مارکتینگ ، پیامک ، تبلیغات بنری در وب سایت ها ، تبلیغات در گوگل می باشد.

چرا کاربر زمان کمی در سایت می ماند؟

طراحی سایت شما قدیمی است

یکی از دلایل  مهمی که کاربر وب سایت شما را در زمان کمی ترک می کند وجود یک سایت قدیمی است. بسیار تاسف بار است که با وجود یک وب سایت قدیمی ضریب بازگشت سایت بالا برود.  وقت آن رسیده که برای ارتقای مهارت خود حرفه ای ظاهر شوید.

محتوای وب سایت شما برای خواندن دشوار است

از دلایل مهم ترک یک کاربر ازسایت شما دشوار بودن یک محتوا است . باید در نظر داشته باشید که منظور از طراحی فقط رنگ نیست . باید از گرافیک و عکس در محتوای خود استفاده نمایید . همچنین فونت ها و رنگ متن زمینه ای که استفاده می کنید بسیار مهم است.این امر در طراحی سایت  باید در نظر گرفته شود زیرا برای سئو سایت الزامی است.

استفاده از تبلیغات فراوان در وب سایت

زمانی که شما کاربر را با انواع آگهی ها غرق کنید نه تنها باعث خشم کاربر می شود بلکه باعث می شود به سرعت وب سایت شما را ترک نماید. این مورد در وب سایت هایی که خدماتی را به طور رایگان در اختیار کاربر قرار می دهند بسیار دیده می شود .

سایت شما در سرعت بارگذاری بسیار ضعیف است

 زمان بارگیری در مورد عملکرد وب سایت مهم است.اگر سرعت بارگذاری بیشتر از 3 ثانیه طول بکشد 40% افراد سایت را ترک می کنند.حتی یک تاخیر یک ثانیه (یا سه ثانیه انتظار) رضایت مشتری را حدود 16٪ کاهش می دهد.اگر هنوز اقدام به بهینه سازی سرعت وب سایت خود نکرده اید این کار را در بالاترین برنامه روزانه خود قرار داده و به سرعت این کار را انجام دهید .

الزامی بودن در ثبت نام

 زمانی که در یک وب سایت کاربر را ملزم به ثبت نام می کنید باعث می شود ضریب بازگشت سایت بالا برود. همانطور که فرصت های ثبت نام را ایجاد می کنید، از خود بپرسید که آیا هر زمینه ای که اضافه می کنید ضروری است.

سئو سایتارسال ایمیل تبلیغاتیتبلیغات در گوگلطراحی سایت

 

برچسب ها: زمان بیشتری کاربر را موسسه طراحی سایت هزینه طراحی سایتدیدگاه
دیدگاه شما :