سورنا

چگونه از رتبه سایت خود آگاه شویم ؟

10/بهمن/1397
مقالات آموزشی -
بدون دیدگاه

چگونه از رتبه سایت خود آگاه شویم ؟ ورودی سایت های اینترنتی از گوگل از اهمیت بالایی برخوردار است و گوگل می تواند منبع ورودی مناسبی به سایت شما باشد. اکثر سایت های موفق در دنیا بیش از ۴۰% ورودی خود را از طریق سئو بدست می آورند و با توجه به رایگان بودن این منبع ترافیک، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در نظر داشته باشید که سایت بدون بیننده اهمیت و ارزشی ندارد.

رتبه الکسا چیست؟

الکسا از اواسط سال ۱۹۹۷، اینترنت را با یک نوار ابزار رایگان برای کاربران  فراهم کرده است و ابزارهای مفید در مرورگر خود را  برای کاربران به اشتراک می گذارد.

به عبارت دیگر، نوار ابزار آن تاکنون بیش از ۱۰ میلیون بار در سراسر جهان دانلود شده است. استفاده از نوار ابزار اطلاعاتی را درباره بازدید کاربران از  وبسایت هایی را  فراهم می کند.

از آنجایی که میلیونها کاربر در سراسر جهان وجود دارد، الکسا میتواند نشانه محبوبیت یک وب سایت را نشان دهد، اما با اختیارات دامنه متفاوتی که دارد. این اطلاعات را به صورت رایگان در وب سایت خود ارائه می کند و علاوه بر این، مرور دوره ای از   محبوب ترین سایت ها (بر اساس طبقه بندی یا منطقه زبان) فراهم می کند.

 به عنوان مثال، در یک مرور کلی از ۱۰۰ وب سایت های برتر در منطقه زبان هلندی، و برای هر سایت اینترنتی و یا  برای سایت های مرتبط (اگر در پایگاه داده باشد) ، رتبه ترافیک (Alexa Rank) را ارائه می دهد. این یک وب سایت خوب برای بازاریابان وب و مدیران وب سایت است.

برای رتبه بندی سایت خود به چه مواردی باید توجه ویژه داشت ؟

کلمات کلیدی با اهمیت که برای سئو سایت شما مهم است انتخاب کنید

نرم افزار جت سئو را از کافه بازار یا گوگل پلی بر روی گوشی خود نصب نمایید

سایت و کلمات کلیدی را در آن تعریف کنید

رتبه بندی کلمات سایت خود در گوگل را در جت سئو دنبال کنید.

الکسا چگونه رتبه بندی می کند؟

الکسا وب سایت ها را براساس اطلاعاتی که از طریق نوار ابزار الکسا و یا چک کننده رتبه بندی الکسا دریافت می کند , طبقه بندی می کند .

این نوار ابزار برای فایرفاکس، کروم یا اینترنت اکسپلورر در دسترس است و هم چنین از طریق سایت اینترنتی الکسا قابل دسترسی است. برای دریافت این آمار، کاربران باید نوار ابزار الکسا را ​​نصب کنند.

چگونه رتبه سایت خود در گوگل را بهبود دهیم؟

برای بهبود رتبه سایت در گوگل باید عوامل سئو را در سایت خود رعایت کنید، عوامل سئو فاکتورهایی هستند که گوگل و سایر موتورهای جستجو بر اساس آن به صفحات اینترنتی امتیاز می دهند. فاکتورهای سئو شامل سئو داخلی و سئو خارجی می شوند. سئو داخلی شامل ساختار سایت، خروجی قالب، ارتباط میان صفحات، سرعت لود صفحات، نحوه نمایش در موبایل، تجربه کاربری، محتوای صفحات و... است. سئو خارجی شامل قدمت سایت، لینک های ورودی، شبکه های اجتماعی، اعتبار برند و... می باشد.

کانون سورنا یکی از شرکت های با تجربه و فعال در این حوزه می باشد . کانون سورنا تضمین کننده افزایش فروش شما از طریق سئو و بهینه سازی وب سایت و تبلیغات هدفمند اینترنتی به وسیله ابزارهای جدید ایمیل مارکتینگ ، پیامک ، تبلیغات بنری در وب سایت ها ، تبلیغات در گوگل می باشد.

 

برچسب ها: تبلیغات هدفمند اینت چگونه از رتبه سایت خ تبلیغات در گوگلدیدگاه
دیدگاه شما :