سورنا

چگونه بازید از وب سایت را افزایش دهیم ؟

3/بهمن/1397
مقالات آموزشی -
بدون دیدگاه

چگونه بازید از وب سایت را افزایش دهیم ؟ تقریبا اکثر بازدید کنندگان سایت یا وبلاگ شما از طریق موتور های جستجو وارد می شوند پس بنابراین سئو سایت خیلی یکی از ارکان مهم برای بالا بردن آمار بازدید از سایت است . مهم‌ترین چالشی که بعد از راه اندازی سایت برای شما مطرح می‌شود، این است که چطور بازدید سایت خود را افزایش دهیم.

آیا میدانید افزایش بازدید واقعی سایت چه مزایایی بریتان دارد؟

بهبود رتبه الکسا: هرچقدر بازدید از سایت شما بیشتر شود، رتبه الکسا سایت شما پایین‌تر می‌آید و سایت شما رنک بهتری می‌گیرد.

افزایش فروش: هر چقر بازدید از سایت شما بیشتر شود به این معناست که کاربران بیشتری از شما دیدن می‌کنند، کاربران بیشتری با سایت شما آشنا خواهند شد و بنابرین مشتری‌های بیشتری پیدا می‌کنید.

راه های افزایش بازدید از سایت

  1. بالا بردن بازدید سایت از طریق محتوا
  2. افزایش بازدید سایت از طریق تبلیغات
  3. زیاد شدن بازدید سایت از طریق سئو
  4. افزایش بازدید سایت از طریق شبکه‌های اجتماعی
  5. افزایش بازدید سایت از طریق خبرنامه ایمیلی
  6. آنالیز و تحلیل
  7. ایجاد صفحات Pinterest
  8. ایجاد پین در Pinterest

بالا بردن بازدید سایت از طریق تولید محتوا

به جرئت می‌توانم بگویم که محتوا مهم‌ترین فاکتور برای بهبود رتبه الکسا و افزایش بازدید از سایت و وبلاگ شماست.بهترین راه افزایش ترافیک سایت شما، افزایش تعداد صفحات در وب سایتتون هستش که می تونه با کلمات کلیدی مهم شما رو رتبه بندی کنه. تا جایی که می تونید ببنید کجای سایت میشه صفحات جدید، پست های جدید برای وبلاگ یا بخش های جدیدی برای جذاب تر کردن محتوا مثل تست های کوتاه یا تصاویر برای هدفگیری کلمات کلیدی خاص اضافه کنید.

افزایش بازدید سایت از طریق تبلیغات

تبلیغات گوگل (همان نتایج جستجوی گوگل که بابت آن هزینه داده شده است و با نشان AD در کنار لینک یافته شده در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می‌شود)، تبلیغات شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات صفحه نمایش (تبلیغات بنری ، متن، عکس، ویدئو و هرچیز دیگری بر روی صفحات وب‌سایت‌ها نمایش داده می‌شود) همه ی این‌ها بهترین راه‌های جذب بازدیدکنندگان، ساختن نام و برندسازی و نشان دادن سایت شما به مردم هستند. استراتژی‌های پرداخت خود را هدفمند و تنظیم کنید .

سئو سایت

بهینه سازی محتوای شما برای موتورهای جستجو یک عمل ارزشمند است باید برای آن وقت بگذارید. آیا برای عکس‌هایی که در پست‌های خود آپلود می‌کنید از تگ Alt استفاده کرده‌اید؟ آیا پیوندهای داخلی را به محتوای جدید ایجاد می‌کنید؟ توضیحات متا در مورد چیست؟ بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو هیچ محدودیتی ندارد و می‌تواند به بهینه‌سازی ترافیک شما کمک کند.

افزایش بازدید سایت از طریق شبکه‌های اجتماعی

یکی از مهم‌ترین راه های افزایش بازدید سایت شبکه‌های اجتماعی هستند. شبکه‌های اجتماعی یکی از بهترین مجراها برای هدایت ترافیک بیشتر به سایت شما هستند و اگر با یک برنامه منظم و حساب شده پیش بروید، در افزایش بازدید سایت شما تاثیر بسیار شگفت‌انگیزی دارد. هر کدام از شبکه‌های اجتماعی ویژگی خاص خودشان را دارند و هر کدام فعالیت مختص به خودش را طلب می‌کند.

افزایش بازدید سایت از طریق خبرنامه ایمیلی یا رپورتاژ خبری

یکی از بهترین روش‌های ایجاد یک خبرنامۀ ایمیلی و ارسال هفتگی یا ماهانۀ مقالات یا وبلاگ شما برای اعضای خبرنامه است. به این روش شما به مرور می‌توانید بازدید سایت خود را افزایش دهید و مهم‌تر از آن کلی خواننده ثابت برای وبلاگ خود پیدا کنید.

آنالیز و تحلیل

یک بخش بسیار بسیار مهم که خیلی از کسب و کارهای ما از آن غافل هستند؛ آنالیز و  تحلیل. این مرحله در حقیقت تکمیل کنندۀ تمام فرآیند شماست .از طرف دیگر بدانید که اگر این دو مرحله به خصوص آنالیز کار خودتان را به خوبی انجام دهید، از خیلی از رقبایتان جلو می‌افتید. خیلی از کسب و کارها دید خوبی نسبت به رقبایشان ندارند و یا آنها را فقط در حد اسم می‌شناسند، در صورتی که لازم است که شما پیوسته رقبایتان را رصد کنید.

ایجاد صفحات Pinterest

 

Pinteres یک دامنه فوق العاده قوی است و صفحات Pinterest شما می توانند به خوبی رتبه بندی شوند. کلمات کلیدی رو برای وب سایت خودتان جست و جو کنید، سپس برخی از این کلمات کلیدی را روی Pinterest قرار بدید. یک نکته مفید دیگر این که از منابع آنلاین دیگر مثل وب سایت، اینستاگرام و غیره استفاده کنید تا بتونید آنها را سریعتر دسته بندی و بهتر رتبه بندی کنید.

ایجاد پین در Pinterest

در قرن حاضر، فقط تولید محتوا و انتظار در بهتر شدن رتبه بندی و  افزایش ترافیک کافی نیست. رتبه بندی بیشتر از هر زمان دیگری شدیدا تحت تأثیر تعامل قوی تر است، بنابراین از بودجه ی خودتون برای تبلیغ پین در Pinterest به مخاطبان مورد نظر خودتان استفاده کنید.

کانون سورنا یکی از شرکت های با تجربه و فعال در این حوزه می باشد . کانون سورنا تضمین کننده افزایش فروش شما از طریق سئو و بهینه سازی وب سایت و تبلیغات هدفمند اینترنتی به وسیله ابزارهای جدید ایمیل مارکتینگ ، پیامک ، تبلیغات بنری در وب سایت ها ، تبلیغات در گوگل می باشد.

 

برچسب ها: چگونه بازید از وب سا آیا میدانید افزایش بدیدگاه
دیدگاه شما :