سورنا

در مورد تبیلغ در گوگل چی می دانید ؟

15/دی/1397
مقالات آموزشی -
بدون دیدگاه

ما اینجاییم تا شما را با تبلیغ در گوگل آشنا کنیم . تبلیغ در گوگل بزرگترین منبع درآمد گوگل محسوب می شود ، که بر طبق آمار ارائه شده از سمت گوگل بیش از یک میلیون کسب و کار در دنیا به تبلیغات در گوگل وابسته هستند . این یعنی در آمد هنگفت برای گوگل و رونق کسب و کار برای شما .

شاید تاکنون در جستجو هایتان در کنار نام سایت ها حروف ad را دیده باشید . این حروف مشخصه تبلیغات گوگل هستند ، بدین معنا که سایت مورد نظر دارای تبلیغ در گوگل است .

Google Adwords چیست ؟

تبلیغات گوگل یا Google Adwords پلتفرم تبلیغاتی گوگل است که بیشترین درآمد گوگل از این راه تامین می شود. توسط گوگل ادوردز می توانید سایت یا تبلیغ خود را در نتایج جست و جوی گوگل یا برنامه ها و سایت هایی که برای گوگل هستند مثل یوتیوب، جی میل، گوگل مپ، گوگل پلی و … به نمایش در آورید.

نحوه پرداخت هزینه در گوگل ادورز به چه شکل است ؟

در تبلیغات گوگل شما با پرداخت هزینه ای می توانید تبلیغ سایت خود را در بالا یا پایین نتایج جست و جوی گوگل به نمایش درآورید. تبلیغات گوگل ادورز این اجازه را به شما می دهد تا سایت خود را روی کلمات و عباراتی که دقیقا مخاطبانتان به دنبال آن ها هستند تنظیم کنید تا زمانی که مخاطبانتان به دنبال خدمات شما هستند سایت شما برای آن ها نمایش داده شود. فرض کنید شما خدمات طراحی سایت را انجام می دهید شما با انتخاب این کلمه به عنوان کلمه کلیدی ، می توانید رتبه 1 تا 4 گوگل قرار بگیرید .

نمایش تبلیغات گوگل به مشتریان شما رایگان می باشد ، یعنی زمانی که مشتری کلمات کلیدی شما را سرچ می کنند و تبلیغ شما را مشاهده می کنند تا اینجای کار برای شما هیچ هزینه ای ندارد و فقط زمانی برای شما هزینه خواهد داشت که مشتری بر روی تبلیغ شما کلیک کند و وارد سایت شما شود .

چرا به تبلیغ در گوگل تبلیغ کلیکی می گویند ؟

به تبلیغ در گوگل تبلیغ کلیکی گوگل هم گفته می شود. زیرا شما به ازای هر کلیک هزینه پرداخت می کنید. یعنی اگر سایت شما در روز هزاران بار هم در جایگاه های تبلیغاتی نمایش داده شود و تنها ۱۰ نفر روی آن کلیک کنند فقط هزینه کلیک همان ۱۰ نفر محاسبه می شود.

مزایای تبلیغ در گوگل نسبت به سایر تبیلغ ها چیست ؟

اهمیت تبلیغ در گوگل را فقط کسانی که اهل فن و بازریابان حرفه ای هستند ، درک می کنند. مزایای تبلیغ در گوگل به این ترتیب هستند :

 1. تبلیغی ارزان و در عین حال زود بازده
 2. تبلیغی هدفمند برای افرادی خاص
 3. قابلیت تعیین زمان و مکان نشان دادن تبلیغ
 4. ارتباط مستقیم با مشتریان واقعی در سراسر جهان
 5. گسترش کسب و کارهای آنلاین
 6. بازگشت سرمایه با سود بالا
 7. صرفه جویی در هزینه های تبلیغاتی
 8. مشخص کردن محدوده جغرافیایی خاص برای تبلیغ شما
 9. ارائه آمار دقیق از تعداد بازدید کنندگان تبلیغ شما
 10. برند سازی محصولات و خدمات شما
 11. تمرکز بر روی مخاطبان اصلی

تبلیغات در گوگل ادوردز چرا مهم است؟

بی شک گوگل محبوب ترین موتور جست و جو در دنیا است. روزانه بیش از ۳٫۵ میلیارد جستجو در گوگل صورت می‌گیرد که می توان از گوگل به عنوان بهترین مکان برای تبلیغات آنلاین یاد کرد. مهمترین چیز این است که کاربران اینترنتی همان لحظه ممکن است به شما احتیاج پیدا کنند. یعنی همان لحظه ای که به دنبال یادگیری و یا خرید محصولی هستند. پس اگر بالاتر از رقبای خود در نتایج جست و جو باشید بی شک شما را انتخاب می کنند.

کانون سورنا یکی از شرکت های با تجربه و فعال در این حوزه می باشد . کانون سورنا تضمین کننده افزایش فروش شما از طریق سئو و بهینه سازی وب سایت و تبلیغات هدفمند اینترنتی به وسیله ابزارهای جدید ایمیل مارکتینگ ، پیامک ، تبلیغات بنری در وب سایت ها ، تبلیغات در گوگل می باشد.

 

 

برچسب ها: در مورد تبیلغ در گوگ مزایای تبلیغ در گوگ چگونه در گوگل تبلیغ نحوه محاسبه هزینه دردیدگاه
دیدگاه شما :