سورنا

چگونه در گوگل رایگان تبلیغ کنیم ؟

21/مهر/1397
مقالات آموزشی -
بدون دیدگاه

چگونه در گوگل رایگان تبلیغ کنیم ؟ اگر برای کسب و کار آنلاین خود تبلیغات مختلفی را تجربه کرده‌اید و به نتیجه‌ای نرسیده‌اید، توصیه می‌کنیم تبلیغات گوگل ادورز را تجربه کنید .اینکه چقدر می‌خواهید برای تبلیغ در گوگل هزینه کنید بستگی به خودتان دارد، می‌توانید از پلن های ادورز با قیمت پایین شروع کنید و پس از مشاهده موفقیت، بودجه تبلیغات خود را افزایش دهید.

در تبلیغات گوگل شما تنها زمانی که کسی واقعا به محصول شما علاقمند باشد و روی تبلیغ آن کلیک کند، هزینه می‌پردازید. پس نگران هزینه هایی که برای تبلیغات می‌کنید، نباشید.

آموزش تبلیغات رایگان در گوگل ادورز

ابتدا به به لینک زیر مراجعه کنید و ثبت نام خود را در گوگل ادوردز انجام دهید. برای ثبت نام نیاز به  یک جیمیل و همچنین یک آدرس وب سایت می باشد  https://adwords.google.com

زمانی که  ثبت نام کامل  شد به  جیمیل  که با آن ثبت نام کرده ایده  مراجعه کنید دو جیمیل از طرف گوگل ادوردز برای شما ارسال می شود یکی از جیمیل های ارسالی دارای توضیحاتی با  عنوان offer  می باشد روی آن کلیک کنید وقتی جیمیل باز می شود یک کد قرمر رنگ وجود دارد که آن کد قرمز رنگ  همان کپن رایگان شما می باشد.

در مرحله بعد به  گوگل ادوردز  مراجعه کنید روی علامت چرخ دنده در سمت  راست بالا کلیک کنید و Billing & paymentsرا انتخاب کند در قسمت  سمت چپ روی seting  کلیک کنید سپس به انتهای صفحه مورد نظر رفته و روی لینک Manage promotional codes کلیک کنید با باز شدن صفحه شما یک دکمه قرمز رنگ مشاهده می کنید با عنوان PROMOTIONAL CODE روی آن کلیک کنید تا تبدیل به تکس باکس شود و کد کپن رایگان را در آن قرار دهید و دکمه save را بزنید 

در صورتی که به درستی کد را وارد کنید کپن رایگان به  شما تعلق گرفته و شما میتوانید از آن استفاده نمایید.

در نظر داشته باشید که این کوپن ها همیشگی نمی باشند. و جهت ادامه تبلیغات گوگل خود باید از یک حساب گوگل و اکانت با پیمنت مشخص برخوردار باشید.

در واقع این هدایا جوایز خوش حسابی در تبلیغات گوگل می باشد. گوگل به کسانی که حساب خوبی داشته باشند و شارژ خوبی برای اکانت خود و میزان زیادی هزینه برای تبلیغات خود کرده باشند جوایزی می‌دهد.

این جوایز می‌تواند از ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار متفاوت باشد. هر چقدر میزان تبلیغات شما بیشتر بوده باشد. امکان دارد جوایز شما نیز بیشتر باشد.

 

 

برچسب ها: چگونه در گوگل رایگان شرکت طراحی سایت .دیدگاه
دیدگاه شما :