سورنا

تبلیغات در گوگل (تبلیغات کلیکی گوگل)

8/شهریور/1396
مقالات آموزشی -
بدون دیدگاه

تبلیغات در گوگل (تبلیغات کلیکی گوگل)

google-adwords-logo-2

تبلیغات در گوگل یکی از روش های بازاریابی در فضای مجازی  به همراه استفاده از از موتور های جستجو است. زیرا در طول روز افراد زیادی از موتور های جستجو برای یافتن وبسایت مورد نیاز خود استفاده میکنند. در این بین گوگل معروف ترین موتور جستجو بین کاربران است .

طبیعتا سایتی که در نتایج جستجو در بهترین مکان قرار گرفته باشد بیشترین شانس را جهت جذب کاربر و ارائه یا فروش خدمات خود را دارد. برای نمایش سایت در نتایج اول گوگل دوراه وجود دارد. راه اول که سئو (seo) نام دارد ، به معنای بهینه سازی وبسایت برای موتور جستجو میباشد . اما راه دوم ، درج تبلیغ در گوگل است. یکی از مهم ترین راه های درامد گوگل نیز تبلیغات در گوگل و تبلیغات کلیکی گوگل و ثبت آگهی پولی در گوگل و در کل سیستم تبلیغات گوگل ( گوگل ادوردز ) میباشد.

گوگل ادوردزتبلیغات در گوگل ) چیست؟

احتمالا در هنگام سرچ در گوگل دیده اید که در صفحات نتایج جستجو ، در بالا پایین یا سمت راست انها ، تبلیغات متنی کوچکی دیده میشود.

این تبلیغات در حقیقت در یکی از خدمات هوشمند و بهینه شده شرکت گوگل به نام گوگل ادوردزسیستم تبلیغات گوگل یا درج تبلیغ در گوگل ) میباشد که باید بدانید این قابلیت فقط برای نمایش محدود در تبلیغات متنی و نتایج جستجو نیست. و بسیار متنوع تر و گسترده تر است .منبع اصلی درآمد گوگل از همین گوگل ادوردزتبلیغات کلیکی گوگل است.

سیستم تبلیغات گوگلتبلیغات کلیکی گوگل )چگونه کار میکند؟

در این روش سایت ها علاوه بر این که بر اساس رتبه بندی های خود در نتایج گوگل دیده میشوند ، میتوانند با هزینه های  مختلف که براساس وزن کلمه مورد نظر و … تخمین زده میشود در صدر نتایج جستجو قرار داده شوند.

شما ابتدا باید حساب خود را شارژ کنید. و بعد از ان هر بار که کاربران بعد از سرچ های خود بر روی سایت تبلیغ شده کلیک میکنند از حساب ، مبلغی کسر میشود که این مبلغ عدد ثابت نیست و بر اساس موقعیت تبیلغ نوع کلمه مورد نظر در تبلیغات در گوگل و … تغییر میکند.

مزایا و نکات تبلیغات در گوگل چیست :

گوگل ادوردز در درج تبلیغ در گوگل تا زمانیکه مخاطب بروی آگهی شما کلیک نکند، هیچ هزینه ای از شما کسر نخواهد شد ولی آگهی شما را همچنان مشاهده می نماید.

گوگل ادوردز در تبلیغات کلیکی گوگل شما بعد شارژ حساب خود میتوانید تعیین کنید که بعد از ۲۰کلیک در روز دیگر اگهی را تا روز بعد نمایش ندهد. این قابلیت نقش قابل توجهی را در صرفه جویی مالی دارد. و تعداد روزهایی که سایت شما نمایش داده میشود بیشتر خواهد شد. ( به عنوان مثال اگر حساب شما برای تقریبا ۱۰۰۰کلیک برای یک کلمه کلیدی مشخص شارژ شده است، شما میتوانید  تعداد کلیک ها در روز را مدیریت کنید و مثالا بگویید در طی ۱۰روز، هر روز فقط ۱۰۰بار کلیک شود. )

گوگل ادوردز همچنین در سیستم تبلیغات گوگل تا مدتی قبل ایران صفحاتی که از طریق گوگل ادوردز نمایش داده میشد را فیلتر کرده بود که در این حالت کاربران و مخاطبان و بازار هدف شما نمی توانستند وارد سایت شما شوند و این بازدهی را در ایران کاهش میداد. اما هم اکنون فیلتر این صفحات برداشته شده و کاربران به راحتی روی لینک های شما کلیک میکنند.

تبلیغات در گوگل | تبلیغات کلیکی گوگل

تبلیغات در گوگل ادوردز به علت تغییر نرخ دلار و درهم و تغییرات وزن کلمات در هر زمان نیازمند تجربه و تمرکز کافی در این زمینه میباشد.

کانون اگهی تبلیغاتی سورنا با تیمی مجرب و ماهر در این زمینه اماده مشاوره و همکاری با شما  می باشند.

برای مشاوره و یا سفارش ثبت سایت خود در گوگل ادوردز فرم زیر را تکمیل نمایید. ما با شما تماس خواهیم گرفت.

برچسب ها:دیدگاه
دیدگاه شما :