سورنا

سئو و بهینه سازی سایت

8/شهریور/1396
مقالات آموزشی -
بدون دیدگاه

داشتن یک وبسایت در صفحه اول گوگل، به منزله داشتن یک فروشگاه در بهترین و گران قیمت ترین خیابان کشور است!

⇐ برای اینکه بتوانید چنین فروشگاهی را داشته باشید، باید وبسایت خود را طبق قوانین الگوریتم های موتور های جستجو ، برای کاربران بهینه سازی نمایید .

در طول روز کاربران زیادی از موتور های جستجو از جمله گوگل برای دریافت خدمات مورد نیازشان استفاده میکنند . در میان روشن است که سایتی که در اولین نتایج جستجو قرار داشته باشد ، میتواند خدمات مورد نیاز کاربر را سریعتر از رقبای خود ارائه کند .

دو راه وجود دارد که گزینه اول نتیجه جستجوی کاربران در کلمات کلیدی کسب و کار خود باشید :

۱ – تبلیغات در گوگل (ادوردز – adwords)

۲ – سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت چیست ؟

سئو (Search Engine Optimization) ، به معنای بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو و کاربران است . سئو و بهینه سازی سایت یک علم و مهارت است که از سال ۱۹۹۰ توسط مدیران وبمستران سایت های بزرگ به وجود آمد . که با بهره گیری از تجربه و دانش کامل از تمامی الگوریتم ها و ربات های گوگل ، طی یک فرایند برنامه ریزی شده دقیق و هدفمند ، وبسایت مورد نظر را به نتایج اول گوگل میرساند .

مزایای سئو و بهینه سازی سایت :

در سئو ، فقط کاربری که به دنبال خدمات شماست شمارا پیدا میکند . و این یعنی هدفمند و اختصاصی کار کردن که منجر به بازدهی بالایی در برند سازی و به دنبال آن فروش و در آمد شما میشود .

در طول روز بسیاری از کاربران از اینترنت و فضای مجازی برای پیدا کردن راه حل نیاز های خود استفاده میکنند که موتور های جستجو و در بین آن ها گوگل از محبوب ترین آنها در بین مردم است . پس وجود وبسایت شما در نتایج اول گوگل باعث ورود بسیاری از کاربران به وبسایت شما خواهند شد .

قرار گرفتن وبسایت شما در نتایج اول گوگل ، باعث میشود کاربرانی که خدمات شما را نیاز دارند وارد وبسایت شما شوند و از خدمات و محصولات شما استفاده کنند .

در این حالت فروش محصولات و ارائه خدمات وبسایت افزایش پیدا میکند که منجر به افزایش چشمگیری در درآمد شرکت ومجموعه شما میگردد .

سئو یاعث میشود بعد از یک بازه زمانی ، وبسایت شما به یک برند در کسب و کار خودتان تبدیل شود! و این یعنی در بین رقبای خود جایگاه ویژه ای را خواهید داشت .

کانون تبلیغات سورنا ، با تیمی از کارشناسان و متخصصان خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت ، آماده ارائه مشاوره و ارتقاء رتبه وبسایت شما و افزایش فروش بر بستر اینترنت میباشد .

جهت ثبت سفارش و مشاوره رایگان و آنالیز وبسایت کسب و کارتان ، فرم ذیل را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس جاصل فرمایند .

برچسب ها:دیدگاه
دیدگاه شما :