سورنا

توضیحاتی درباره ارزیابی طول جمله در سئو ؟

12/بهمن/1398
مقالات آموزشی -
بدون دیدگاه

  توضیحاتی درباره ارزیابی طول جمله در سئو؟ تصمیم گرفتیم که از یک قانون کوچک در افزونه ا استفاده کنیم،شما نباید بیش از 20 کلمه جملات بیش از حد داشته باشید. گفتنی است ، یک جمله بسیار پیچیده با 18 کلمه خواندن دشوارتر از یک جمله ساده تر با 22 کلمه است. علاوه بر این ، تحقیقات نشان می دهد که تغییر نیز مهم است. این شما هستید که  باید هنگام بهینه سازی متن خود از عقل سلیم استفاده کنید. اما به طور کلی ، استفاده از جملات کوتاه تر به شما کمک می کند تا پیام خود را بهتر بیان کنید برای مخاطب .


نوشتن جملات کوتاه تر سئو

در تجزیه و تحلیل سئو ، ما از استفاده بیش از حد از جملات طولانی هشدار می دهیم. اما چه چیزی یک جمله را طولانی می کند؟ چرا باید از جملات طولانی زیاد خودداری کنید؟ چگونه می توانید یک جمله دیگر را به چند جمله کوتاه تر برسانید؟

چه چیزی یک جمله را طولانی می کند؟

هیچ حكم سختی در مورد طولانی بودن مدت یك جمله وجود ندارد. بعضی اوقات ، شما نیاز به نوشتن جملات کوتاه دارید ، گاهی اوقات یک جمله طولانی بهترین گزینه است. در هر صورت ، شما نباید از جملات طولانی زیاد استفاده کنید. به طور متوسط ، خواندن آنها دشوارتر است. خوانندگان تمایل دارند که خواندن متن با تعداد زیادی جمله طولانی را متوقف کنند.

 

 

چرا نباید از جملات طولانی زیاد استفاده کنید؟

 مثال :   اگرچه مشخص بود که برایان با دقت گوش کرده بود که برای او توضیح داده شد که چه کاری باید انجام دهد و او در واقع اکثر دستورالعمل ها را دقیقاً مطابق آنچه مربی برای وی روی برگه کاغذ نوشته بود ، دنبال کرده بود تا مطمئن شود که آنها را به خاطر می آورد ، او بسته ای از شکر را که قبلاً روی پیشخوان آشپزخانه بود به جای عصاره وانیلی که واقعاً باید از آن استفاده می کرد ، اضافه کرده بود که هنوز در کابینت آشپزخانه بود ، زیرا فراموش کرده بود که مربی به او گفته بود که همیشه همه مواد را روی آشپزخانه بگذارید پیشخوان پیشگیری کنید تا مطمئن شوید که او هیچ چیزی را فراموش نخواهد کرد ، که این دستور را به طور کامل خراب کرد زیرا همان وانیلی بود که به دسر عطر و طعم خاص خود را می داد.

جملات طولانی تر معمولاً خواندن آنها دشوارتر از جملات کوتاه تر است. برای مثال این جمله را بخوانید:

برایان با دقت گوش کرده بود وقتی برای او توضیح داده شد که چه کاری باید انجام دهد. او در واقع اکثر دستورالعمل ها را دقیقاً همانطور که مربی آنها را روی برگه کاغذ نوشته بود ، دنبال کرده بود. مدرس می خواست مطمئن شود كه آنها را به خاطر می آورد. اما برایان اشتباه بزرگی کرده بود. او بسته شکر که قبلاً در پیشخوان آشپزخانه بود اضافه کرده بود. در واقع ، او باید از عصاره وانیل استفاده می کرد. این عصاره اما هنوز در کابینت آشپزخانه بود. از این گذشته ، او فراموش کرده بود که مربی به او گفته بود که همیشه همه مواد تشکیل دهنده را روی پیشخوان آشپزخانه بگذارید. این به یادآوری او کمک می کند. قندهای مختلف دستور غذا را خراب کرده است. عصاره وانیل ، بالاخره بود که به دسر عطر و طعم خاص خود را می داد.

جملات طولانی تر معمولاً خواندن آنها دشوارتر از جملات کوتاه تر است. برای مثال این جمله را بخوانید:
این قطعه بسیار آسان تر برای خواندن و جذاب تر است. جملات کوتاه تر باعث می شود پیام شما راحت شود. و اشتباه نکنید: این مسئله در مورد خوانندگان پیشرفته تر نیز صادق است. ما تعداد افرادی را که توصیه های ما را نادیده گرفته اند از دست داده ایم زیرا آنها "برای مخاطبان پیشرفته می نویسند". مهم نیست نوشتن روشن و مختصر به نفع همه است. محتوای شما می تواند به همان اندازه که می خواهید پیچیده باشد.چگونه جملات خود را کوتاه کنید

نوشتن جملات کوتاه تر می تواند یک چالش باشد. وقتی تکالیف را در دوره نویسندگی SEO خود بررسی می کنیم ، متوجه می شویم که این مشکل به یک مشکل کاهش می یابد. بسیاری از نویسندگان تمایل دارند اطلاعات زیادی را در یک جمله قرار دهند. فقط به دلیل اینکه افکار مرتبط هستند ، به این معنا نیست که همه آنها باید در یک جمله باشند. هر ایده جداگانه را در یک جمله در نظر بگیرید و جمله خود را به موارد کوتاه تر تقسیم کنید. سپس جملات را با استفاده از کلمات گذار متصل کنید.

    مثال: اگرچه نوشتن جملات کوتاه تر می تواند چالش برانگیز باشد ، انجام این کار بسیار مهم است ، زیرا خواندن جملات شما را آسان تر می کند ، حتی اگر کمی تلاش بیشتری هم داشته باشد.

    مثال اصلاح شده: نوشتن جملات کوتاه تر می تواند یک چالش باشد. با این وجود ، تلاش برای انجام این کار واقعاً مهم است. از این گذشته ، خواندن جملات شما را آسانتر می کند. ارزشش را دارد وقت خود را!

اگر این کار را کردید ، مطمئن شوید که قطعات ایجاد نمی کنید. قطعات جملات ناقص هستند. هر جمله باید دارای یک موضوع و فعل باشد و به تنهایی قابل خواندن باشد. مورد دوم در مثال زیر یک قطعه است ، زیرا موضوع (یک اشتباه) فعل مربوطه ندارد.

    یکی از خطراتی که می توانید به آن وارد شوید این است که شروع به نوشتن قطعات می کنید. اشتباهی که مردم اغلب هنگام کوتاه کردن جمله های طولانی خود مرتکب اشتباه می شوند.نتیجه

جمع کردن جملات طولانی به صورت کوتاه تر می تواند به بهبود خوانایی کمک کند. مخصوصاً آنلاین ، خواندن جملات طولانی دشوارتر است. هنگام مواجهه با جملات خیلی طولانی ، ممکن است بازدید کنندگان سایت شما را ترک کنند. اگر تمایل به نوشتن جملات طولانی دارید ، سعی کنید افکار خود را بر اساس جملات جداگانه با استفاده از کلمات انتقال به جای اینکه همه این افکار را در یک جمله قرار دهید ، متصل کنید.

 

برچسب ها: نوشتن جملات کوتاه تر سئو چه چیزی یک جمله را طولانی می کند؟ چرا نباید از جملات طولانی زیاد استفاده کنید؟ توضیحاتی درباره ارزیابی طول جمله در سئو ؟دیدگاه
دیدگاه شما :