سورنا

طراحی سایت شرکتی در گلستان

5/تیر/1398
مقالات آموزشی -
بدون دیدگاه

طراحی سایت شرکتی در گلستان : شرکت سورنا در بخش طراحی و بهینه سازی و پشتیبانی وب سایت در گرگان و استان گلستان فعالیت می نماید برای سفارش طراحی سایت شرکتی در گلستان با ما در تماس باشید.

 

 فرض کنید که یک شرکت با قدمتی طولانی و یا یک سازمان دولتی که سابقه زیادی دارد،تصمیم گرفته است طراحی سایت شرکتی را انجام دهد. این شرکت یا سازمان مخاطبان و بازار هدف خود را می شناسد، محصولات اش مشخص است،اطلاعات وسیعی نیزدارد.

" مشاهده نمونه پروژه های انجام طراحی سایت"

تفاوت شرکت های،طراحی سایت در گلستان

در مقابل، فرض کنید که یک کسب و کار کوچک،یا استارتاپ بخواهد فرایند طراحی سایت شرکتی خود را انجام دهد. استارتاپ ها برای شروع این مرحله، نیازمند ساعت ها جلسه هستند.

نیازها و خواسته های خود را مشخص کنند. تعداد صفحات و صفحات اصلی را تعیین کنند. بازار و مخاطبان هدف مشخص گردد. به طور خلاصه، استارتاپ ها برای شروع طراحی سایت شرکتی باید مراحل زیادی را طی نمایند.

بعد از انجام فرایند طراحی سایت شرکتی، اعضای شرکت باید در حوزه مدیریت سایت آموزش ببینند. البته این مسئله برای همه کارمندان صدق نمی کند. صاحبان نهادها و شرکت ها دو راه پیش روی خود دارند. آنها می توانند از خدمات طراحی سایت شرکتی سورنا استفاده نموده، و مدیریت سایت شان را به ما بسپا رند. در حالت بعدی، می توانند یکی از کارمندان خود را مسئول مدیریت سایت نمایند و از شرکت طراحی سایت سورنا آموزش ببینند.


اجزای سایت در طراحی سایت شرکتی

سایت یک شرکت باید بیانگر خدمات، اعضا و مشتریان آن باشد. ساختارهای سازمانی و هیئت مدیره باید در سایت معرفی شوند. می توان کارکنان و پرسنل را در یک سایت شرکتی معرفی نمود.

به علاوه، برخی از شرکت ها خواستار یک پرتال برای کارمندان و مشتریان خود می باشند. بخشی از سایت شرکتی به معرفی محصولات و خدمات می پردازد. همچنین اخبار شرکت را می توان در سایت شرکتی منتشر نمود. اکثر شرکت ها،در بخشی از سایت خود، مشتریان شرکتی خود را معرفی می نمایند. این کار باعث جلب اعتماد دیگر مشتریان می شود.

" مشاهده نمونه پروژه های انجام طراحی سایت"

ساخت ویدئو از محصولات

یک بخش مهم در فرایند طراحی سایت شرکتی، انتشار ویدئو از محصولات یا شرکت و طراحی بخشی به نام بلاگ می باشد. در این بخش می توانید مقالات مرتبط به حوزه کاری شرکت را بیان نمایید.

همچنین می توانید در بخش تماس با ما، یک ارتباط اینترنتی با مشتریان و شرکت های دیگر داشته باشید. مشتریان و ارباب رجوع ها می توانند از تماس اینترنتی استفاده نموده و دیگر به شرکت مراجعه نکنند. همین کار، ویژگی های فراوانی برای صاحبان کسب و کار دارد، وب سایت همواره در فضای اینترنت قابل نمایش است و می تواند مشتری جذب نماید.


قیمت طراحی سایت شرکتی در گلستان

طراحی سایت شرکتی قیمت های متنوعی دارد. هزینه طراحی سایت شرکتی  در گلستان با توجه به نوع شرکت، مخاطبان هدف، نیازهای کارفرما، طراحی و گرافیک های مربوطه، ساخت سایت و نگه داری آن متفاوت است. گاهی شرکت ها حاضر نیستند برای طراحی سایت شرکتی برای خود هزینه کلانی نمایند. در حالی که اگر نیازسنجی انجام پذیرد ، هزینه های کلان برای طراحی سایت معنا پیدا می کند. به طور کل حداقل قیمت طراحی سایت شرکتی 1 میلیون تومان است.

طراحی سایت شرکتی برای شرکت های تبلیغاتی

حتما شما هم به شرکت های تبلیغاتی و سایت های آنها برخورد کرده اید. در این سایت ها، تبلیغات زیادی در وب سایت وجود دارد. یک جزء اصلی در این وب سایت ها، داشتن تبلیغات زیاد است. این وب سایت ها معمولا به دلیل داشتن مخاطب و بازدید بالا، اقدام به تبلیغات می نمایند.

حال اگر بخواهیم برای این نوع شرکت های تبلیغاتی سایت طراحی کنیم، باید فضاهایی خالی برای ثبت آگهی رایگان طراحی کنیم. با این کار، تعداد مخاطبان و صاحبان فروشگاه ها جذب می شوند وآمار  بازدید نیز افزایش می یابد. طراحی سایت شرکتی برای این شرکت ها، اجزا و بخش های ثابتی دارد. از جمله این بخش ها می توان به تبلیغات رایگان، تبلیغات ویژه، هزینه دار، بنری، و تبلیغات کلی اشاره کرد.


طراحی سایت شرکتی برای شرکت های گردشگری گلستان

امروزه با توجه به تلاش شرکت های دولتی و خصوصی برای جذب گردشگر، بسیاری از شرکت های گردشگری به دنبال طراحی سایت شرکتی برای خود هستند. اگر این وب سایت ها را بررسی کرده باشید، متوجه شده اید که این سایت ها، مناطق گردشگری ایران و جهان را معرفی می کنند، ویژگی تورهای خود را در سایت می گذارند و حتی اکثر آنها به چندین زبان قابل مشاهده هستند.

برخی از وب سایت ها، دارای ویژگی برنامه ریزی سفر و تعیین هزینه سفر هستند. برای مثال، اگر می خواهید به شهری سفر کنید، می توانید نوع اقامت خود را تعیین کنید، میزان بودجه را مشخص کنید و در نهایت امکانات وب سایت با تمام امکانات و انتخاب هایی که کرده اید، بودجه نهایی را مشخص می کند. نکته دیگری که در طراحی سایت شرکتی برای آژانس های گردشگری اهمیت دارد، این است که شما باید سایت پیشرفته و حرفه ای سفارش دهید، زیرا رقبای شما همگی دارای سایت های حرفه ای و با قابلیت های گوناگون هستند.


ویژگی های طراحی سایت شرکتی

 اولین نکته در طراحی سایت شرکتی، معرفی شرکت است. دست آوردها و اهداف شرکت در سایت معرفی می شوند. به علاوه، می توان اعضا و بخش های مختلف شرکت را نیز معرفی کرد. این ویژگی در همه شرکت ها و وب سایت های آنها وجود ندارد. در واقع، هر شرکت با توجه به ویژگی های خاص اش، یکی از بخش های شرکت را برجسته می کند. برای مثال، شرکتی که در زمینه تولید محتوای تصویری و ویدئویی کار می کند،  فیلم ها و تصاویر تولید شده را برجسته تر از باقی صفحات وارد می کنند.

" مشاهده نمونه پروژه های انجام طراحی سایت"

در طراحی سایت شرکتی، بخش اخبار و نظرسنجی وجود دارد. با منتشر کردن اخبار شرکت می توان شفافیت بیشتری ایجاد کرد، بنابراین مشتریان و دیگر شرکت ها از اخبار شرکت شما مطلع می شوند.  یک بخش دیگر، نظرسنجی است. هر سایتی به بخش نظرسنجی احتیاج دارد و طراحی سایت شرکتی نیز از این قاعده مستثنی نیست. همچنین، گالری تصاویر شرکت، فعالیت ها، پروژه ها، همکاران، فرم های تماس و آدرس ها و تلفن ها از ویژگی های دیگر طراحی سایت شرکتی است.


آموزش پس از طراحی سایت شرکتی

بعد از انجام فرایند طراحی سایت شرکتی، اعضای شرکت باید در حوزه مدیریت سایت آموزش ببینند. البته این مسئله برای همه کارمندان صدق نمی کند. صاحبان نهادها و شرکت ها دو راه پیش روی خود دارند. آنها می توانند از خدمات طراحی سایت شرکتی سورنا وب هیرکان استفاده نموده، و مدیریت سایت شان را به ما بسپرند. در حالت بعدی، شرکت ها می توانند یکی از کارمندان خود را مسئول مدیریت سایت کنند و از شرکت طراحی سایت سورنا آموزش ببینند.

برچسب ها: طراح سایت شرکتی در گ طراحی سایت در گرگان طراح سایت طراح سایت شرکتی در گ قیمت طراحی سایت در گ هزینه طراحی سایت در طراح سایت شرکت در گردیدگاه
دیدگاه شما :